Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota 2 huskar? 1 vs 1? Lehetet...

Dota 2 huskar? 1 vs 1? Lehetetlen?

Figyelt kérdés
Hogy kell megölni egyedül?
2013. aug. 26. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát eléggé mocskos egy hős, de semmi se lehetetlen. Inkább attól függ,h milyen képességű játékosok állnak szemben egymással. De sztem az igazi anti-Huskar hős az Necrolyte. Passzívjával folyamatosan sebzi a körülötte lévőket, és minél több az ellenség élete annál többel sebez. A DP spell sebzi az ellenséget, Necrót pedig gyógyítja. Az ultija pedig annál nagyobb sebzést csinál, minél kevesebb az ellenség élete.


Passzívval folyamatosan sebzed. Veszel Etheral Blade-t, megvárod h Huskar ultizzon, aztán rányomod az említett itemet, ettől ne mfog tudni támadni és többet sebződik a spellektől. Mivel ultizott, ezért viszonylag sok életet vesztett. Miután Etheral Bladet rányomod, utána gyorsan az ultit és a Death Pulse spellt fürgén nyomkodod.


Ez régebben nagyon jól működött Huskar ellen, de amióta a passzívja spell reduction-t ad, azóta nem próbáltam. De ennek ellenére így tuti megölhető.

2013. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ya csak addig folyamatosan dobálna lángoló dárdával és csóró necro 10 másodpercigsembírná. :/
2013. aug. 26. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha meglátod,h feléd fut megdobni, akk hátrálsz. Ha középen vagy, akk felfutsz a kis dombra,h kikerülj a látószögéből. MEg kell venni tangót és vagy manát a Death Pulsehoz gyógyítani vagy a Sadist passzívot fejleszteni és lasthittelni a creepeket.
2013. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez egy módszer hogy ne öljön meg de ezzel nem ölöd meg elmenekülni eltudok előle csak egyedül megölninem.
2013. aug. 26. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Épp ez az, h az elején amíg nincs jó regened, addig elkerülöd a tüzes nyilakat, aztán mikor ultizik végzel vele. Legfőbb előnye az ultija, amivel megfelezi az életed, de ha veszel pl. egy Hood of Defiance-t, az ad jó HP regent meg spell reductiont. Aztán egy Blademail, mivel ha ultizik akk utána a passzívja miatt nagy lesz a támadási sebessége, ekkor benyomod a Blademailt és visszavered rá a támadásait. Meg lehet őt ölni.


Másik lehetőség pl. Slark. A passzívjával ha ütöd Huskart, akk folyamatosan csökkented a statjait, te pedig kapsz agility-t amitől nő a sebzésed, támadási sebességed és védelmed. Ehhez veszel egy Bashert és tudod stunnolni is, meg ha 1v1 akk lifestealt. Van jópár lehetőség.

2013. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, mióta Huskarnak új a passzívja, nagyon köcsögláda egy hős lett, de azért nem megölhetetlen. Én pl. Timbersawal, Slarkal simán megölöm 1 vs 1-be, de szerintem riki is megtudja.
2013. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még life stealer jó ellene 1v1-be.
2013. szept. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég balance-olt a játék, minden heroval meg lehet ölni mindegyiket. 1v1 inkább item és eltalált spellhasználat függő, az a lényeg, hogy mennyire tudod kivonni a másikat a forgalomból vagy mekkora dmg-et küldesz rá, crit stb. Az megint más, hogy milyen szinten milyen csapattámogatással kell megoldani. Ha bárki elfeedelődik, te/ti meg csak haltok, akkor tökmindegy 1v1en gondolkozni.
2013. szept. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A DoTA-ban sose volt balansz, a legelső és a legutóbbi verziókban sem volt. Próbálj megölni pl. egy Huskart Lanayával vagy Chennel, Maginát int-es hőssel vagy Leorickal, stb.
2013. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!