Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stardollon a royalty tagság...

Stardollon a royalty tagság pénzbekérül?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az ss tagság még igen de aztán már a royalty ingyen van?

2013. aug. 28. 15:10
 1/4 anonim válasza:
a royalty státuszt nem lehet csak úgy megvenni.. azt azok kapják akik már voltak szupersztárok is. ezt ki kell érdemelni. remélem segített
2013. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az kap royality státuszt, aki 365 napig volt Superstar, nekem már csak 100 nap van hátra :D És igen pénzbe kerül!
2013. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
1 évig ss-nek kell lenned ahhoz hogy ezt megkapd, de van már olyan is hogy megveszed 1 évre és automatikusan kapsz royaltit, remélem segítettem ;)
2013. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ma lettem royalty. Egy évig superstar kell legyél (én szaggatottan voltam 2 évig néha-néha) és minimum 5000 stardollárt kell rendelned meg van egy másik lehetőség is (amúgy ezt sem muszáj egyszerre meg ha rendelsz superstárságot akkor kapsz pénzt is és azt is beleszámítja).


Amúgy semmi extra. Bekerülsz egy klubba, ahol csak royaltyk vannak, kapsz egy lila nyakláncot és lila táskát, meg vásárolhatsz a royalty boltban, de rohadt drága és nekem a cuccok sem tetszenek...

2014. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!