Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox360 Kontrollerem kezd...

Francc kérdése:

Xbox360 Kontrollerem kezd tönkre menni az egyik analog elkopott és amikor játszok mindig lefele mozdul és nagyon idegesítő. Az analogot kilehet cseréltetni vagy meglehet javítani vagy új kontrollert kell vegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Új kontroller.
2013. aug. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és akkor 4 havonta cserélgetni kell őket mert kb addig bírják...
2013. aug. 29. 02:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet rendelni az analóg részéhez alkatrészt,de inkább próbálj vigyázni rá nem kell hogy kattogjanak az analógok játék közben semmivel sem gyorsabb úgy a karakter.

Még arra figyelj hogy ne utángyártott kontrollert vegyél hanem eredeti MS cuccot nekem 5 év alatt most van a második kontrollerem.


A linket privátba küldöm mert törlik.

2013. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet cserélni az analogot, de forrasztási tudás kell hozzá. De a poén az, hogy az e-bay -ről rendelt utángyártott tartósabb mint az eredeti ms.
2013. aug. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem 1 éve van meg az xbox de 4 hónapja játszok vele minden nap mert 4 hónapja van live.És amit linkeltek nekem köszönöm.Ott találtam Analog kar fedősapkát xbox360 gamepadhoz.Akkor azt rendeljem meg és egy szerelővel rakassam be?Azért nem szeretnék ujjat venni kontrollert mert fölösleges 3 havonta cserélni.Hiába vigyázok rá szét esik.Haveromnak 1 hónap után...
2013. aug. 29. 11:16
 6/7 anonim válasza:
Azt a linket megkaphatnám én is?
2013. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
melyiket??
2013. nov. 30. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!