Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 :Ti, hogy külditek...

Sims 3 :Ti, hogy külditek haza az idegesítő lesifotósokat? Vagy mit tesztek ellenük?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő,hogy bejönnek az éjszaka közepén elkezdenek gitározni stb. Ha meg kerítést építek, akkor képes egész este ott ordibálni! és nem halnak meg/mennek haza. Nagyon idegesítő! Ti, hogy oldjátok meg? :S

2013. máj. 20. 18:48
 1/4 anonim válasza:
vedd körbe a házad fallal és rakj olyan keritést amin te döntöd el hogy bemehet e vagy nem már persze ha leszál az éj van de csak abba vannak lesifotósok szóval röviden:csináltass kaput
2013. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Eleinte idegesített, aztán hagytam, hadd kínlódjanak. Egy idő után úgy is megunják, aztán elszívárognak! Ha buli van, a lesifotós simán besétálhat a házba, ez pedig felér egy birtokháborítással!!
2013. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azóta ott tartok hogy pincébe zärtam a lesifotósokat :D ott nem hallom a kiabálásokat. Az viszont felháborító, hogy a fáradságon kívűl semmi bajuk. Pedig már 4 napja lent vanna!!!!!
2013. jún. 2. 11:14
 4/4 anonim válasza:
Beírtam hogy "testingcheatsenabled true",majd Shifttel és bal egérgombbal rákattintottam a lesifotósra, majd tárgy-->törlés. És kész!
2013. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!