Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Technicpack, modpack, szerveri...

Agusan kérdése:

Technicpack, modpack, szerverindítási Java Virtual Machine Error?

Figyelt kérdés

Sziasztok nem indul a Technicpack ,a modpack se amikor beindítom a szerveremet.A sima minecraft persze elindul.

Mindenhez a java virtual machine error program will be exit java errort írja ki.Próbáltam az újra telepítést ami hibás pl.Technicpack,videókártya frissítés nincsen a legfrissebb verzió,az se jó,java ujratöltés az se jó,a rammal nincs semmi baja mert régen elindult ugyanezzel a géppel.Kipucolás is megvolt moddal semmi baj mert éppen 60 mod fut a minecraftomon és semmi crash se semmi, amit mcpatcherrel állítottam össze.Mással semmi baj csak a moddal.

Előre is köszi a válaszokat és a java JRK se jó mert nem tudom sehonnan letölteni mert a java oldalán nem jó és máshonnan nem tudom leszedni a legfrissebb verziót és error is van és nem tudom kiszűrné.

Ez nekem kéne mert a barátommal játszanánk már szerveren de nem tudok se játszani az új modokkal :(, de előre is köszönöm a válaszokat!


2013. szept. 2. 17:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!