Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az MMORPG játékok nagyon...

Az MMORPG játékok nagyon durva függőséghez vezethetnek?

Figyelt kérdés

Mert én magamon észrevettem, de a ti tapasztalaitotokra,vélemenyetekre vagyok kíváncsi.

Főleg olyanoktól akik nem csinálják, és másokon veszik észre, de érdekel ez a okostelefon,facebook téma is.


2013. szept. 9. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
mindenki maga donti el hogy mennyire lesz fuggo, senki nem kenyszerit hogy jatsz
2013. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 rafikesz ***** válasza:
100%
attól függ :)) ha hajlamos vagy a függőségre, akkor igen, okozhat, de nem feltétlenül. ha nincs, aki megállj-t parancsoljon, akkor én is egész durván ráfüggtem volna a különböző mmorpg-kre, de így szerencsére nem. Viszont a Metin2-vel vigyázz, mert egy szar, de ettől függetlenül rá tudsz függni, és miután meguntad, elbaszott időnek fogod tekinteni...
2013. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából mindenre rálehet függeni, csak valaki erre jobban, van aki arra jobban. Mindenhol vannak szélsőségek, csak a média rendesen felkapja évtizedek óta a videojátékoknál ezeket. Illetve inkább a fiatalok körében kedvelt dolgokat. Játékok, animék stb... Nem szoktam hírek azt olvasni, hogy valaki naponta 5-6 dobozzal szív, vagy napi X litert iszik. Pedig ugyan úgy előfordul.


A válaszom igen, komoly függőséghez vezethetnek, de nagyon sok más dolog is.

2013. szept. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!