Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem hatalmas...

Csak szerintem hatalmas szégyen ez a (ózdi) Tescóra nézve?

Figyelt kérdés

Ma voltam a Tescóban és ha már ott voltam, gondoltam megnézem mennyiért adják a Grand Theft Auto 5 nevű játékot a Tescóban. Nagy meglepetésemre nem volt, de nem azért, mert ideiglenes készlethiány van, tehát elkapkodták, hanem egyszerűen még nem árulják. :O (amúgy nincs konzolom)

Csak szerintem szégyenlhetné magát aki ezért felelős? Mi az már, hogy a játék megjelenését követően még a 2. napon se lehet kapni a Tescóban?!

Hatalmas csalódás számomra...El is sétéltam a műszaki pult előtt, közben magyarázva anyámnak, hogy "mekkora szégyen, hogy nem árulnak GTA 5-öt", lehetőleg úgy, hogy a pult mögötti hölgy is hallja.


2013. szept. 18. 18:55
1 2
 11/15 Dr.Trolompár Rajmund válasza:
Szerintem inkább foglalkozz azzal a témával ahova először ezt a kérdést írtad és ne azt lesd hogy mikor jelenik meg egy rohadt játék..
2013. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
shoa az életben semmilyen körülmények között meg nem fordulna a fejemben játékot, vagy bármilyen szórakoztató elektronikát a tescoban venni,. ezzel az emberek 90% ugyanígy van szerencsére, ezért aztán nem is ez a fő árucikk amire odafigyelnek, de hidd el, ha egy újfajta koccintós jelenne meg, az már aznap lenne a polcokon
2013. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 MetanHU ***** válasza:
Tesco-ba kajáért menj ne játékért.Jó tanács
2013. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg TESCO-ba kajáért SE. :D
2013. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ha játékot akarsz venni, menj az 576-ba egerben, ne itt ózdon a tescóba keress gta 5-öt :DD
2015. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!