Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a családod hatalmas anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a családod hatalmas anyagi gondban lenne, ami miatt hamarosan mind az utcára kerülnétek, lefeküdnél valakivel, aki annyi pénzt ajánl, ami kihúz a bajból?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 17:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

aha,csak előbb adja ide a pénzt,mert mit érek el azzal hogy lefekszem vele ha utána meg mégse adja ide a lóvét.

na mindegy ez hülye válasz.


egyébként nem hiszem,mindenre van megoldás.

hitelt lehet felvenni és még a becsületed is megmarad.

2013. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hitelt nem lehet többszöri hitel okozta adósságra felvenni...
2013. júl. 5. 17:51
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Csak olyannal tudnám megtenni, akivel ingyen is lefeküdnék.
2013. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb ilyen helyzetben vagyunk. Az egekben van a hiteltörlesztőnk, szóval sanszos hogy elviszi a bank a házunkat de akkor sem feküdnék le senkivel pénzért.
2013. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Az annyira vicces, hogy az esetek nagy %-ban sokaknak van/volt futó-egyéjszakás kapcsolata, de ha már egy forintot is kapna érte akkor már nem csinálná, nem dehogy, fúj.
2013. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Tudom hogy gáz, de amikor hónapokig munka nélkül voltam, akkor is elgondolkoztam a dolgon. Kicsit átértékelődtek a dolgok bennem...
2013. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
77%
Azon kellene elgondolkoznod hogy mi az amit kevésbé szeretnél. Maximum egy órát "szenvedni" valaki "alatt", vagy több hónapot esetleg évet az utcán élni......
2013. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
Ha semmi megoldás nem lenne és este már az utcán kellene aludnom, kóborolnom, akkor ez lenne az egyetlen megoldás, vagy ugrás a Dunába. :-( No de hol az a jóember, aki egy éjszakáért több millát áldoz? :-)))))
2013. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

6#

A magad nevében beszélj!

Nekem nem volt sem futó, sem egy éjszakás kalandom, és akármilyen bajban lennék, akkor sem prostituálódnék.

2013. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!