Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Naruto shippuden ultimate...

Naruto shippuden ultimate ninja storm 3-ról pár kérdés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amikor kijön a játék és van egy ára az később lejjebb fog majd menni? Láttam a konzolvilágban 9,500 ft-ért. Szerintetek az lejjebb fog majd menni? És Windows xp-n megy a játék? Valaki tudja vagy tud olyan oldalt amiről meg lehet tudni hogyan kell használni a jutsu-kat?
2013. szept. 23. 15:45
 1/7 A kérdező kommentje:
A jutsu-ra visszatérve néztem youtube-on videókat http://www.youtube.com/watch?v=fxVL3kdLFuY&hd=1 amit ott ír hogy pl. v+a az a jutsu lenne?
2013. szept. 23. 16:01
 2/7 anonim válasza:
Még ki se jött PC re ..
2013. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fu te tényleg ennyire gyengeelméjű vagy? El se olvasod amit írok és máris kötekedsz-.-" "Amikor kijön a játék" ez mond neked valamit??
2013. szept. 23. 17:23
 4/7 anonim ***** válasza:
XD
2013. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DrarkPain ***** válasza:
Hát én most webshop árban néztem ( igaz psp-re ) szóval ott 9.000 forint volt ( pontosabban 8.999 ) szóval nem sokkal ment le a megjelenése óta ha tényleg 9,500 volt :P
2013. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DrarkPain ***** válasza:
Bocs teljesen rossz az előző kommentem :/
2013. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nayal ***** válasza:
Ha még nem jött ki PC-re szted honman a lukamból szívjuk ki, hogy mely gombokkal lehet aktiválni a jutsukat? Fogyatékos 12 éves vagy de jár a pofád. Majd ha kijött megnézed azt options-ban kisbarátom. Tudod mi az?
2013. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!