Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb 3150-es...

Melyik a legjobb 3150-es champion League of Legends-ben?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb, legnagyobb játékélményt nyújtó, és leginkább szívós 3150-es champion? Inkább AD-s championra gondoltam, de minden személyes tapasztalatot meghallgatok.

2013. szept. 24. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Várj, puskáznom kell... :D

Katarina. Például. Mides, de gyúrhatod AD-ra is (mondjuk úgy kevésbé hatékonyabb, AP-val jobb). OP topra is. Én azzal nagyon tudok darálni.

Corki. ADC. Nem a legjobb, de ha elég skilles vagy, darálsz.

Shen. Solo topos. Tanknak jobb, de AD-ra is lehet gyúrni. Neki az ultija tetszik nagyon.


Szerintem gyűjts még egy kicsit, mert igazán jó AD-sek 4800-tól felfelé vannak.

4800-ban nagyon jó pl. Ezreal (adc), Miss Fortune (szintén), Caitlyn (adc; egyik legnagyobb range-ű champ).


Ha van még kérdésed, írj privátot.

Üdv, egy Gold II-es játékos.

2013. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4800 de nagyon tudom ajánlani Lee Sint. Nem adc, de ha jól megtanulsz vele játszani fú. Én láttam olyan Lee sint, akit egyszerűen nem lehetett lekövetni, ide-oda rúgta magát, bitang erős volt.
2013. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mykola ***** válasza:

3150 akikkel játszanak is sokat plat körül:

shen (NEHOGY AD-t BUILDELJ NEKI!!!!!), corki az egyik legjobb adc, blitz, lux, nidalee, sona.

Én ezeket láttam legtöbbet.

Személyes kedvencem xin, bár vele már kevesebbet játszanak, attól még elég jó jungler, ugrik lassít stunnol ugrik.

2013. szept. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mykola ***** válasza:
Ha érdekel plat 5 support jungler vagyok.
2013. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Shen nagyon is jó AD builddel...


Üdv, egy Gold II-es játékos

2013. szept. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mykola ***** válasza:

Ok ha nekem nem hiteles eléggé a szavam akkor take a look at this pls: [link]

Olyan itemet nem láthatsz ami kifejezetten ad. Triforce és Botrk attackspeedet adnak ami viszont jó shennek.

De ennyi erővel mondhatjuk, hogy annie is jó ad-val mert 650 range-e van, meg alistar is jó full ap-n mert sokat sebez és healel. De azért maradjunk az ésszerű és használható dolgoknál. Ha esetleg félreértettem, hogy mit értesz ad alatt akkor megkérlek, hogy használd pontosabban a kifejezéseket.

Hogy azért ne legyen OFF Shen NAGYON JÓ 3150-es champ.

Tank és sokat sebez (passzív minden 9. ütés erősebb minnél tőbb ÉLETED van és ezért vesznek neki sok életet + attackspeedet).

2013. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!