Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation 3 felbontási...

Shagrath89 kérdése:

Playstation 3 felbontási problémák?!

Figyelt kérdés

Playstation tulajoktól szeretnék kérdezni. 3-4 hónapja van ps-em ,kezdő vagyok ,ha hülyeséget kérdeznék bocsi.

Barátnőm port törölt körülötte és valahogyan úgy nyomta meg a bekapcsoló gombot,hogy lenullázta a Hdmi / felbontást. Szóval amikor bekapcsoltam úgy jött be az egész mintha a Pc-t 1024-ben futtatnád. Később vissza állítottam mindent, de a Battlefield 720-ban fut és én úgy emlékszek ,hogy 1280-ban is működött. Olyan problémám is van,hogy amikor a BF alatt behozom az XMB-t rohadt nagy a menü az óra minden. A Last of Us-nál nincs ilyen probléma. Pedig arra is 720 van a doboz-ra írva és fut 1280-ban a tv-n. Lehet hülyeségeket hablatyolok ,laikus vagyok ezen a téren még.

Csak idegesítő. Amikor betöltöm a Bf-et a Sincronizyng Trophies is rohadt nagy-ban jön be.


Válaszotokat előre is köszi.



2013. szept. 24. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Settings display-ba nézd meg hogy mik vannak kipipálva hátha ez segít


[vagy tarsd lenyomva a bekapcsgombot amíg pittyen 1-2őt hátha az segít]

2013. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TaKy99 ***** válasza:

LOL

"[vagy tarsd lenyomva a bekapcsgombot amíg pittyen 1-2őt hátha az segít]"


Pont így sikerült a BN-nek port törölni...:)


A video settings-ben állítsd be kizárólag HDMI kimenetre és 1080p-re.

2013. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen de ha pl lenyomva tartotta és rosszul ált rá akkor hátha 2.jára megy neki jól :D
2013. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már megoldottam a problémát. Csak érdekes,hogy a Battlefield 3 780* -osan fut míg más játékok 1280*-osan. Amikor elindítom a BF3-at át áll 780*-ba. Majd amikor behozom az XMB-t akkor az is nagy kani ikonokkal jön be. Még az óra is.

Szal az a lényeg,hogy ha a BF megy akkor kisebb a felbontás. De miért?

2013. szept. 27. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!