Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gta 5 télleg sokkal rövidebb...

A gta 5 télleg sokkal rövidebb mind a 4?

Figyelt kérdés
Igaz ez? Meg h az 5 be sok olyan küldetés van amibe semmi kihivás nincs? És a 4 be jobb küldetések voltak?

2013. szept. 25. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
a 4-et nem vittem végig, de az 5-ben a fő szál elég rövid volt, volt egy-két nehezebb, viszont a poénok mindenért kárpótolnak
2013. szept. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát én az a baj semmit nem értek belöle, jo lenne perig tudni néha mit mondanak benn.
2013. szept. 25. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt olvastam hogy 100 óra játékidőt biztosít történettel.
2013. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem játszottam még végig, viszont tényleg igaz hogy van pár küldi amiben nem sok kihívás van (pl menj el egy helyre, stb) DE!

Egyáltalán nem zavaró, mivel történet szempontjából viszont fontos, és érdekes. Az igaz ha csak átnyomod két küldi közti párbeszédet akkor eszméletlenül monoton, semmit mondó játékká válik.

Sajnos sok ember csak "van lőszer lőjjünk le mindenkit, meg csórjunk verdát és verjük szét az emberek fejét" elvet követi, mert a történetet minek figyelni abban nincs semmi akció elvet követi.

És itt NEM azokat szidom akik nem tudnak angolul, azokat sajnos megértem (nekem se lenne túl könnyű és élvezhető egy jó egy német GTA)

Szóval a küldetések (és egyben a történet ugye) jobbnak sikerültek mint a GTA 4.

2013. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!