Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csokitól télleg rövidebb...

A csokitól télleg rövidebb lesz a kutyák élete?

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol hogy a csoki árt a kutyáknak és rövidebb lesz tőle az életük, Ez igaz?
2010. nov. 2. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert mérgező! Vannak kutyacsokik, azt lehet Nekik adni, bár szerintem semmi értelme és nem is biztos hogy egészséges!
2010. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez is max úgy igaz, ahogy az emberre is. Ha sok csokit eszik, elhizik, blablabla...
2010. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
csupán csak megdöglik tőle
2010. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 capsread ***** válasza:
100%
Annyira igaz, hogy megeszi és rá olyan (mérettől függően) fél, másfél napra halott lesz. Igazából nem feltétlenül, mert ez a kutya és a csoki méretétől is függ, és lehet, hogy csak hányni fog, meg hasmenése lesz, de lehet, hogy meghal.
2010. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy csivava fél tábla csokitól kipurcan az egész biztos, de egy Német dog nem, legfeljebb hasmenése lesz vagy kihányja.
2010. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Jó, azért ez fel van fújva.


Nővérem mindennap ad a kutyájának egy pici darabka csokit, mert egyszerűen odavan érte a kutya. Amúgy minőségi tápot kap.

Nála egészségesebb kutyát nem nagyon láttam.

Nyilván nem szabad nekik egy tábla csokit adni, meg amúgy semmi szükség nincs ilyesmire. Még én magam sem eszem csokit, de azt ne mondjátok már, hogy egy kocka csokitól meghal a kutya...

A másik, hogy a kakaótartalom miatt nem jó nekik, de a bolti csokik többsége alig látott kakaót..

2010. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ez olyan nekem volt egy kaukázusi juhász kutyám minden héten hapott egy kocka csokit és 11 évig élt.Nem lesz semmi baja ha keveset adsz neki.
2010. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer a yorkim megfejtette a szaloncukor titkát...kb. 10 darabot leevett a fáról, olyat, aminek nagyon magas volt a kakaótartalma. Semmi baja nem lett, még csak hasmenése sem volt.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy adjatok csokit a kutyának, de szerintem is el van túlozva ez a dolog.

2010. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 capsread ***** válasza:

Persze, mondjuk ez részben szoktatás kérdése, mert ha teszem azt két hónapos kora óta kap csokit, nem lesz tőle semmi baja, de ha nyolc évesen életében először kap csokit egy kutya, na az megviseli.

Ja, és én minden nap egy csokipudinggal zárom a napot, aminek a dobozát általában a kutyám nyalogatja tisztára.

2010. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a kakaó teobromin tatalma okozza a mérgezést, ez keringési problémákhoz vagy súlyos esetekeben infarktushoz, a keringési rendszer összeomlásához, elhulláshoz vezethet

minden répa vagy nád-cukor tartalmú táplálék hasnyálmirigy problémákat pl. cukorbetegséget okoz hosszútávon így rövidebb és szenvedéssel teli lesz az életük!

2010. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!