Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3, lehetséges ez?

Sims 3, lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok,az internetről letöltöttem a sims 3-at,ugye így nem az eredeti verzió,de viszont szeretnék boltból vásárolni hozzá kiegészítőket.Lehetséges ez vagy nem fogja vinni ? Kérlek adjatok válaszokat mert nem szívesen adok ki potyára érte pénzt.

Köszönöm előre is a válaszokat.



2013. szept. 28. 21:45
 1/2 anonim válasza:
nemprobáltam, nemis vagyok egy nagy zseni de nem probálkoznék. ingyen lelehet tölteni kiegészitöket is, bár nekem eredetiben van meg a sims 3 és letöltött kiegészitöket eredetinek ismeri fel, forditva nembiztos.
2013. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy van, hogy eredeti alapjáték, letöltött kiegek.

Én úgy gondolom, hogy vinnie kell akkor is, ha letöltött az alapjáték, a többi meg eredeti.


De ha értesz hozzá, akkor szerintem inkább szedd le a kiegeket is, azzal semmit sem vesztesz.

Ráadásul akkor is lehet az egész játék használhatatlan, ha minden eredeti.

2013. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!