Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mmo-kban általában hogy lehet...

Mmo-kban általában hogy lehet szakmát választani?

Figyelt kérdés
pl szabó szerettem volna lenni, de mindig kiír valamit,hogy nem lehetek az, mit kell megvennem ahhoz hogy szabó lehessek? (pl.: age of wulin, guild wars 2)

2013. szept. 28. 22:46
 1/4 anonim válasza:
Nem lehet választani. Illetve nem csak úgy. Szoktak lenni eventként hírdetve a főtéri hírdetőtáblán OKJ s képzések az adott szakmához és ott tudod felvenni de előtte ugye fizetned kell a tanfojamért etc.
2013. szept. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönjük Emese ._.
2013. szept. 29. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden MMORPG-ben van egy trainer kifejezetten arra a szakmára. Általában fővárosokban szoktak lenni. Ott lehet megtanulni a szakmákat.Ha ott vagy a trainernél akkor válaszd a legelsőt. Úgy értem ha odamész Trainerhez akkor van ott egy rakat skill amit betudsz tanulni. Ami legfellül van az kell választanod, az a kezdő skill.

Például:


Tailoring(szabó): 0-50 (skill level 1)<-----Neked ezt kell tanulni először, aztán jön a 50-100 (skill level 2) STB STB....


Remélem valamit segítettem.

Ha nem tudod hol van a trainer valami városőrtől meg kell kérdezni, azok általában segítenek minden játékban.

2013. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi ! :)
2013. szept. 29. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!