Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A cnc esztergályost jól meg...

A cnc esztergályost jól meg fizetik több év múlva is jó választani? Mert haverom azt mondja menyek el inkább autószerelőnek de szerintem a cnc is elég jó és mégegyszer általában menyit keres egy cnc esztergályos most és úgy 10 év múlva?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Sose lehet tudni mi lesz 10 év múlva. Jó cnc szakember mindig fog kellene, ugyanúgy ahogy mindig lesz közlekedés is és jó autószerelő is mindig fog kelleni.
2011. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. szept. 18. 11:00
 3/3 anonim válasza:
Inkább esztergályosnak menj el. Én autószerelő vagyok és mitmondjak nem igazán vannak megfizetve az autószerelők nettó 100-110 ezer forint a max havi kereset és nyakig olajos vagy. Esztergályosként meg szinte nem csinálsz semmit és akár nettó 150-200 ezret is kereshetsz könnyedén. Én szeptembertől cnc esztergályosnak fogok tanulni Egerben a BGSZI-ben. 20 éves vagyok. És egy autószerelő meg egy cnc-s papírral ha nem tudok elhelyezkedni akkor inkább "felkötöm" magamat.
2012. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!