Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti FIFA 14 problémák? (a...

Bromsie486 kérdése:

Eredeti FIFA 14 problémák? (a lényeg lent)

Figyelt kérdés

Szevasztok!

A probléma az, hogy az eredeti FIFA 14 és még jó pár eredeti játékom indításakor azt írja: "A FIFA 14 működése leállt".

A játékot biztos , hogy elviszi a gép tehát nem az a baj.

Egyébként a 13 is ezt csinálja ami szintén eredeti, ez azért furcsa, mert régen (kb 2 hónapja) tökéletesen ment minden játék.

Eddigi próbált megoldásaim:

1. Víruskereső (Avast,AVG): Talált 234 vírust, de a problémát nem oldotta meg.

2. Registry tisztítok stb. (Chica-PC,ASC): Találtak sok hibát és ki is javították, de természetesen ez sem oldotta meg a problémát.

3.Új videó kártya driverek(ezt még nem próbáltam): Videó kártya: NVidia GeForce 9500


Ha nem jön gyorsan válasz újra húzom, az biztos megoldja úgyis újra kéne már csak lusta vagyok :D

A válaszokat előre is köszönöm.



2013. szept. 29. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. /Csak nekem a 13 tökéletesen ment/
2013. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 máté210 válasza:
Nekem is ez a problémám és már nagyon ideges vagyok már 1 hónapja előrendeltem és nagyon vártam már(és várom is )hogy játszhassak
2013. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a megoldást, ami a következő:

A tűzfalban a "Program vagy szolgáltatás átengedése a Windows tűzfalon" menüpontra kattintva egnedélyezni kell a FIFA 14-et.(jelen esetemben a(z) összes játékot és magát az originet is)

Nekem sajnos ez a megoldás nem ment, mivel egy vírus megfertőzte a tűzfalamat és elvette a rendszergazda jogom.

Hiába próbálom módosítani a beállításokat egy ERROR üzenettel kidob.

DE, ha nektek nem fertőzött a tűzfal gond nélkül futni fog, ha nem egy gép újratelepítés megoldja.

Én újratelepítem, mert nem megy a tűzfal, de nektek működni fog. Ha nem működik ez a megoldás írjatok és segítek, ha tudok. :)

Ha kell valami: skype: balint329

Facebook: Skonda Bálint

2013. szept. 30. 18:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt még elmondom, hogy ezt a megoldást csak WIN 7 Ultimaten teszteltem. De vélhetően más WIN 7-en is megy talán XP-n is.
2013. szept. 30. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
kosz hgy le irtad enis ugyan eszt akartam irni ja es mukszik xp vel is
2013. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!