Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban a faklyat hogyan...

Minecraftban a faklyat hogyan kell craftolni? Nekem hianyzik az a fekete valami azt honnan lehet szerezni.

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Feldobtad a napomat, basszus. Két mondatban leírhatnám a wálaszt, de akkor holnap már a következő ilyen kérdést írnád ki. Itt minden ilyesmit megtalálsz, keresd ki, amire kíváncsi vagy: [link]
2013. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a fekete dolog amiről beszélsz, aza szén. Bányában lehet találni, azt csákánnyal kibányászod.

1 szén és 1 pálcika kell a fáklyához, felül a szén alá a bot vagy pálcika ki hogy mondja.

2013. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
leastam a foldbe es csak egy flant nevu targyat talaltam semmi fele fekete szen nincs ott
2013. okt. 2. 19:35
 4/9 Martiin00 válasza:
a flint az a kovakő neked Coal kell nem elég a földig egésszen le áss!! vagy craftolj egy kemencét és égess ki fa blokkot (bármien fa) NE deszkát fa törzset és ha azt kiegeted pl deszkával vagy bottal abból lesz faszén az ugyan úgy jó fáklyához :)
2013. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hogyan kell futteni?az eddigi kerdesem felejtsetek ell azt mar tudom
2013. okt. 3. 16:19
 6/9 Martiin00 válasza:
38%
mármint kemencébe? legjobb szénnel vagy faszénnel mert az ég a legtovább. de jó a bot deszka vagy a sima fa törzs vagy mi is .
2013. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 daniel128 ***** válasza:
2013. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne haragudj meg de nem neked való a MInecraft ha semmit sem tudsz róla... -.-
2014. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vagy ha nem akarsz a bányákban kutakodni, keresgélni vágjál fát tegyed a kemence, fölső slotjába, és valamit amig ég mondjuk fát vagy deszkát és kapsz faszenet. Utána vágj fát kraftold be úgy, hogy megnyomod az E betűt és ott ahol írja hogy craftig vagy barkácsolás oda a felső slot-ba (ne mind a kettő fölsőbe csak az egyikbe!) alulra meg egy (ne mind a kettő alsóba csak az egyikbe!) alulra meg egy pálcikát és kapsz 4 darab fáklyát. Remélem tudtam segíteni, bármi kérdésed van még,írj.
2017. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!