Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA 14 - várjak még a megvéte...

FIFA 14 - várjak még a megvételével a hiányos játékoskeretek miatt?

Figyelt kérdés
Xbox 360-ra megvenném a FIFA 14-et, de azt mondják, még nincs jelenlegi csapatánál se Bale, se Özil, se Fellaini, és állítólag piacra dobják majd a frissített játékoskeretekkel is. Ezt mondjuk nem hiszem, mert nagy kicseszés lenne azokkal, akik már megvették, úgy hogy szerintetek vegyem meg és frissítsem a keretet, vagy még kivárjak, hátha lesz valami fejlemény? A válaszokat előre is köszönöm.
2013. okt. 2. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan nincs konzolom, de csak léteznek Xboxon is patchek. Ha léteznek, akkor gondolom frissítés formájában kiadják őket.
2013. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet interneten keresztül keretet frissíteni, maximum az lesz a végső megoldás. Gondolom új verziót idén már nem állítanak ki, az nagy kicseszés lenne azokkal szemben, akik már megvették.
2013. okt. 2. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok nagy fifa fan, de xboxon szokott lenni patch (tudom mert van konzolom), így szerintem patch formájában fog jönni teljes játékos lista vagy mi :)
2013. okt. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!