Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Úgy esett hogy LOLban rankedbe...

Úgy esett hogy LOLban rankedben jungler leszek viszont csak 2-3 junglerem van ajánlanátok párat?

Figyelt kérdés
ja és a másik hogy esetleg jax vagy thres (tudom h support dehát a junglis is egy support valamilyen szinten) so jax vagy thres nem férne bele a junglis kategóriába

2013. okt. 3. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jungleles akarsz lenni, akkor kell sokféle. Damage, tankos, tank. Repozicionáló és cc képeséggel a legjobb. Jax megfelelő erre a feladatra, de sokan pickelik topra. Én elise-t, heca-t, amumu-t, lee-t, j4-t. ajánlom, bár általában egyiket bannolják minimum. De ha úgy alakul egy master, vagy khazix is remek lehet. Most, hogy elült az újdonság öröme aatrox is jó választás lehet. Én egy championtől félek, és az hecarim.
2013. okt. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi hát edigg van (ami junglis) egy fidllem nautilus meg akkor jax
2013. okt. 3. 16:52
 3/4 Nami the Tidecaller ***** válasza:

Thresh nem való jungelbe.A kettő közül Jax sokkal jobb választás.

Én ezeket ajánlom:Amumu,Sejuani,Jarwin IV,Xin Zhao,Hecarim,Nasus,Vi

2013. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rengar a legjobb, viszont vannak akik nem tudnak vele játszani. :D
2013. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!