Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Online kaszinóknál lehet...

Online kaszinóknál lehet csalás? (stargames.com)

Figyelt kérdés

Véletlenszerűen tettem egymás után a piros-feketére. Kb. 100 pörgetésig semmi gond nem volt, nagy átlagban fele fekete, fele piros volt.

Ezután viszont egymás után 14 pörgetésen keresztül mindig a másik jött ki, mint amire tettem... azért ez elég fura!

Lehet olyan trükk ezeken a honlapokon, hogy ha valamennyit nyertem, akkor azt "szedje vissza"? Vagy tényleg csak pechem volt 14 körön keresztül?


Összességében még pluszban álltam meg és kivettem a nyereményt, de erősen gyanús nekem ez az egész.


2013. okt. 3. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
hat az kerdes hgy virtual vagy realis pezbe jatszol amugy meg az ilyet kizarjak mert azelot meg milyelott megjlen akkor meg bisztonsagi teszten futnak at meg azer az reckirozas hgy csaljanak mert ha veletlenul kiderul az tobb millioba kerul ja meg bortonel is jarhat ja es az meg mar alap hgy a jatekot egybol leszedik amit letiltanak es tobbet nem lehet jatszani
2013. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valós pénzzel játszottam.
2013. okt. 3. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Előfordul ilyesmi, csakúgy, mint például hogy egymás után 14-szer jön fekete (és te akár feketére teszel, akár pirosra). Én egy másik oldalon játszottam piros vagy feketét, többnyire tét nélkül, abszolút 50% az esély mindkettőre, és mégis előfordultak ilyenek.


Azt nem tudom, hogy itt most csalnak-e/csaltak-e nálad, de ha nem, akkor csak pusztán peched volt.

2013. okt. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!