Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends mik ezek?

League of Legends mik ezek?

Figyelt kérdés
van az ulti chempion meg minden és még tök sok ilyen idegen kifejezés van benne és el tudnátok nekem magyarázni hogy pl melyik lány karakter a legerősebb hány szint van a játékban meg mindent nagyon meg köszöném ha valaki tudna ebben segíteni

2013. okt. 3. 20:14
 1/1 anonim válasza:

Hát az ulti az az, amikor a játékban a játékosoddal használod az "R" betűs képességét. A champion az a játékosod, akit választasz, pl.: Morgana, Annie, Twisted Fate,... Aztán a mid a középső út(lane)ahol mehetsz, a bot a jobb-alsó lane, a top a bal-felső lane.

1.szintről indulsz és 18. szint a legmagasabb. Olyat nem tudok mondani, hogy ki a legerősebb, de én Morganával szoktam lenni. Luxot eleinte szerettem, de most már nem tűnik túl erősnek. Még Anniet és Miss Fortune-t tudom ajánlani. A "fiú" karakterek közül pedig Xin Zhao-t.

2013. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!