Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2.4.3 szerveren szeretnék...

2.4.3 szerveren szeretnék wowozni és 3 külföldi szerót találtam. (hellground. Wow-one, lastwow) Tudnátok írni a szerverekről pár infót? Meg h hova lenne érdemes menni, ahol van magyar és nem ilyen fun jellegű?

Figyelt kérdés

#TBC #WoW #külföldi server
2013. okt. 7. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

én a hellgroundon kezdtem el játszani nemrég 3 év wow szüneteltetés után.

esténként úgy 1500 player van, kicsit több a hordás mint az allis, de nem vészes a különbség.

Bg-k mennek, insták is.

választható fejlődési szorzó. Alapból 2x-es, de egy paranccsal blizzlike-osra állíthatod.


Horda oldalon van egy nagyobb magyar guild. Allin nem tom, de sztem ott is vannak magyarok.

2013. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lazz válasza:
hellgroundot senkinek nem javaslom aki pvpzni is szeretne, szar szinte az összes diminishing return, a gmek meg kibannolnak ha szóvá teszed....
2014. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csiß ***** válasza:
Gondolom ha normális hangnemben teszed szóvá (és nem úgy ahogy a magyarok szokták) akkor nem fognak banolni..
2014. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Higgany ***** válasza:
én csak ajánlani tudom a hellground szervert! Szépen működnek az insták. Sok játékos van rajta.Most fogják betenni kil'jaedent!
2016. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!