Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bf4 vagy COD Ghosts?

XenoMorph kérdése:

Bf4 vagy COD Ghosts?

Figyelt kérdés
Eddig úgy voltam hogy 100% hogy megveszem a bf4-et, de aztmondják szinte ugyan az mint a bf3 csak a bf3 70 fps-el megy.:D a Cod ghostsban meg nagyon jó játékmódokat láttam a trailerben. Szerintetek?:D

2013. okt. 8. 17:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

nincs még a ghosthoz hivatalos gépigény


egyébként nem tudom miért kell választani a 2 játék között

én a cod2 óta codozok az összessel de tavaly kitoltam a bf3-at és most kedvet kaptam a bétával a multihoz is

igaz hogy mozgásban irányíthatóságban mindig is a cod volt jobb nekem de csak az infinity-s részek

de amit most a bf bétában láttam az durva

helikoptere vadászgépes tankos háborúk

akkora map hogy egész béta alatt csak azzal nyomtam és mégsem ismertem ki

van ejtőernyőzés épületösszeomlás meg vízalatti lövöldözések

és ez mind a multiban..nagyon durva lesz


emellett ugyanúgy megveszem a cod ghostot is mert infinitys és mert új széria elvileg next gen is bár ezt majd meglátjuk ha kijött XD

én nem tudnék dönteni mert alapból összehasonlíthatatlan a 2 játék ugyh előrendeltem mind2-őt

amugy sztem ha nagyon választani akarsz akkor a bf4-et vedd meg mert nov 7.-én már ugy is fennt lesz a cod ghost reloaded minden torrent oldalon és amultiját is viszonylag hamar feltörik..

ez meg ugye a bf-eknél nem annyira jellemző

2013. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
23%
A Call of Duty singleplayerben szitne kiválló lesz,legalább is szerintem.Azt azért jegyezzük meg,hogy a BF4-nek most kijött egy végigjátszása(Tényleg,aki azt hiszi kamu,az higgye azt.),és hát eléggé nem változott.Beletettek valamennyit,hogy rálösz a deszkára,az eltörik.Az EA próbált menősködni,hogy neki Frostbite 3-ja van.Alig mutatták ki,kivéve az 1. gameplay vidinél (a 17 percesnél),akkor is ott elvesztették az egész adrealin szintet.Mivel a játékban,egyedül az a pálya (1.pálya,mikor jön a helikopter értünk,lelövik,majd összedől az épület)abban volt egy kicsi adrealin.Ahhoz képest még a MW3,viszi adrealin szintben.A Battlefield-be betették hogy jó,nyomsz 1 gombot,és lelövik az ellenséget.Kb ennyi.A Battlefield természetesen veri a Cod-t multiba,de Single-be a Cod a nyerő.A BF inkább egy katonai szimulátor,mintha egy tipikus amcsi katonát irányítanánk.Nézd meg pl.az MW2-ben is volt az a mészárlós küldetés,a repteren.Megkellett csinálni,mert egy különleges osztagba tartoztál.
2013. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
BATTLEFIELD FOREVER >3
2013. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 atom14 válasza:
19%
COD Ghost-ban sokal jobb a sztori meg az egyjátékos mod is, a bf ben max a multi ami jobb!
2013. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a Cod Ghosts egy ratyi lett. Kis gépeken el se fut ja meg a másik 6 GB alatt el se indul
2013. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

hivatalosan frissíti a steam és indul 4 giga rammal is

és a steam lehetőséget ad dx10-es futtatásra is

2013. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Az is baj hogy a legtöbb embernek 32 bites a számítógépe és csak 64 bitest támogat a ghosts.
2013. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 drake13 válasza:
bf4 azért mert a multyja mindennél jobb de a ghost az történetileg és elvárásaiban illetve grafikailag is egy nagy büdös lósz*r lett. a battlefield 4 az sokkal jobb
2013. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
BF4 sokkal jobb mint a ghost!
2014. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!