Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami jó havas játék? (Többi...

Valami jó havas játék? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Nem valami sielős játék kell! Valami olyan Amibe megkell pld keresni valamit/valakit (Lehet karácsonyi hangulatú is , csak PC és 3D-s legyen)Ha valaki Ismer ilyen vagy csak ehez hasonló Játékot pls Irjon (Mondjuk jó egy Stalker vagy GTA Vice Citys havas mod is de inkáb valami külön Játék). Aki tud Az nagyon szépen kérem irjon!Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2013. okt. 8. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

The Elder Scroll:Skyrim Legendary Edition

Gyönyörű játék és nagyon jó (szerintem az utóbbi 10 év legjobb játékainak egyike) + vannak benne havas tájak is.

2013. okt. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

The Thing

Cold Fear

Dead Mountaineer's Hotel

Cabela's Alaskan Adventure

2013. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Thx
2013. okt. 9. 15:53
 4/7 sKillEr96 ***** válasza:

Cold Fear havas???? Kétlem. :D Kitoltam, 4-szer kezdtem el, és nem havas. Egyébként a legegyedibbet senki sem írta:


Cryostasis: Sleep Of A Reason.


Túlélő-FPS, de a karakter testének folyamatos kihűlésével, történetével, feladványaival, egyes halott karakterek sztorijainak elmesélésével egyedi játékélményt ad, habár néha nagyon kiakasztó tud lenni. De mindenképp ajánlom!

2013. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ÉS amugy az a Cold valami téleg nem havas , nemtom miért azt isják minden ilyen kérdéshez , amugy Köszi!
2013. okt. 10. 14:32
 6/7 A kérdező kommentje:
* irják :D
2013. okt. 10. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:
A Cold Fear egy PS2-es zombis játék (toltam vele sokat) semmi köze a téli tájakhoz.
2013. okt. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!