Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike Global Offensiv...

Counter Strike Global Offensive festések, hangtompító?

Figyelt kérdés
Sziasztok nemrég vettem meg a fent említett játékot és elméletileg kijött egy olyan update, hogy van az m4 hez és usp hez hangtompító, de én mégsem tudom rátenni sehogy sem miért? És a fegyókra az ilyen festéseket hogy tudom megszerezni?:)

2013. okt. 11. 06:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha még továbbra sem tudtad meg a választ:

Az M4A4 és a P2000 fegyvert a Főmenű "Raktár" menüjében kell kicserélni. Itt jobb klikk az M4A1-S és az USP-S fegyverekre és katt a "T-E cseréje" lehetőségre!

A "festések" megszerzése egyszerű, ha játszol, akkor a mapok végén, az eredménytábla mutatásánál jobb oldalt megjelenik egy széles csík, amelyen a kapott fegyverskinek (festések) és azok nevei találhatóak, akik kaptak skint. Ezeket kicserélni szintén a "Raktár"-ban tudod (Jobb klikk -> T-E/T cseréje).

Remélem segíthettem!

2013. nov. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!