Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Arkham City. Milyen frissítése...

Arkham City. Milyen frissítéseket telepítsek, hogy elinduljon végre a Harley Quinn bosszúja című plusz történet?

Figyelt kérdés
Régebben csak feltelepítettem, és egyből el is indult, most meg ilyet ír, hogy telepítsem a legújabb frissítéseket, mielőtt játszanám a plusz történetet... most ez mi? Milyen frissítések? Semmit nem csináltam másként mint akkor anno...

#játék #Batman #Harley #fogyatékos elektronika
2013. okt. 11. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A goty kiadás van meg?
2013. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, az alap van meg eredetiben, és ahhoz szedtem le, de régen működött... :/
2013. okt. 11. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Á azzal nem éri szórakozni, magyaritás is a dlckhez csak a gotyhoz van. Nekem is megvan eredetiben az alap, de eladom, és letöltöm a goty-t egyszerűbb.
2013. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Magyarításokon úgy látom, hogy van a simához, és a Gotyhoz is. Viszont a többi dlc az működik, ez az egy ami most szivat... csak tudnám, mi értelme van ennek a pofátlan lehúzásnak, amit elneveztek köznyelven DLC-nek... régen megvett az ember egy játékot, kifizette az árát, és az volt egy termék... ma meg elkészítik a játékot, lebutítva kiadják alap játékként, és a többit ami a játék része kiadják dlc formájában persze pénzért. Aztán ha megy megy, ha nem akkor meg nem...

Lehet azt csinálom amit te is, hogy letöltöm GOTYban, és bekaphatja aki kitalálta ezt a hülyeséget...

2013. okt. 11. 20:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Arkham originsel biztos nem követem el ezt a hibát. Leszedem, játszom vele, és talán megveszem majd a gotyt, abból is tuti lesz.
2013. okt. 11. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
magyarítás az alaphoz van amibrn nincs dlc, a gotyban meg benne van az összes ugye. Kérdeztem azt a kocsog buzzlykirt nem csinálnak külön a dlckhez, alap verzihoz full magyaritást dlckkel együtt
2013. okt. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!