Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MW3 vs Bindig of Isaac?

MW3 vs Bindig of Isaac?

Figyelt kérdés

Az mi , hogy az MW3 full felbntáson laggnélkül megy a bindng of isaac minimum grafikán laggol ez mitől van?

Azé furcsállom me az mw3 egy komoly grafikájú fps a isaac meg egy rajzolt grafikájú felülnézetes játék.

Csináltam töredezetség mentesítést hátha jobb lesz de nem.

Kipróbáltam a razer game booster nevű progit és azzal is laggol. Valaki tud erre magyarázatot esetleg megoldást?



2013. okt. 12. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A magyarázat az elkészítéséi módban és programokban rejlik. Nem ugyanazt használták a Bindinghoz, mint az MW3-hoz. Valami sokkal olcsóbbat, egyszerűbbet használtak, amitől azonban nagyobb lesz a gépigény.
2013. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még hogy a Modern Warfare 3 komoly grafikájú? Ugyanmár!

Akkor te még nem láttal Battlefield-et!

Na de nem is ez a lényeg most!

Valami van a gépeden ami a motorját gátolja!

Esetleg frissítsd a Driver-eket (tudom ismerős duma) meg a Game Booster 3-at szedd le! (magyar is,gyors is,ingyenes is)

én használom minden játéknál! Főleg multiba csodákra képes szinte felére csökkenti a ping-edet!

2013. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!

Tudom , hogy a Battlefield-nek sokkal jobb a grafikája de

én most az isaachez hasonlítottam ahoz képest meg...na de ne vitázzunk és köszi kipróbálom a game booster 3at

2013. okt. 13. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok:

nem vitázni akartam de ilyen merész állítást xD

remélem sikerül a játékok megcsinálni..

Esetleg ha WIN7-ed van a kompatibilitást állítsd XP Service Pack 3-ra!

2013. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sikerült:/ am win xp sp3-am van.

De azért köszi!

2013. okt. 14. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Isaac egy szar motorra íródott. Sőt rosszabb: Flash alapú! A Flash pedig a legocsmányabb dolog, ami létezik, kár, hogy még létezik, pedig semmi szükség nem lenne rá, nincs keresni valója egy weboldalon sem, lenne helyette elég alternatív megoldás. Tudom, nyersen fogalmazok, de ki nem állhatom a Flasht, mert indokolatlanul lassú és néha instabil.


A The Binding of Isaac szóval Flash alapú, ráadásul hardveres gyorsítást sem nyújt. Mindent a CPU számol! Akármilyen VGA-d van, minden teher a CPU-ra hárul, így sajnos rossz a teljesítmény egy gyengébb processzorral. Sőt, abban sem vagyok biztos, hogy 1 magnál többet kezelni tud. Amúgy számos vektorgrafikus elem van a játékban, ami még inkább a teljesítmény rovására megy. És nincs is jól optimalizálva.


Egy dolgot tehetsz, leveszed a felbontást, leveszed a grafikát. Esetleg feladatkezelőben a prioritást kicsit feljebb veszed.


Nagyon nagy kár, hogy ezt az egyébként kitűnő játékot Flashben készítették el, egy jobb motort érdemelt volna, ami profitál a VGA-ból, ami jobban használja ki a CPU-t.


Remélhetőleg a The Binding of Isaac: Rebirth nem fog ilyen problémákkal küszködni.


Amúgy milyen CPU-d van? Valahol olvastam, hogy AMD-nél a Cool'n'Quiet kikapcsolása kicsit segít.

2013. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!