Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi baj lehet? Megvettem a...

Mi baj lehet? Megvettem a SIMS 3-at és telepítettem az ORIGIN nevű program segítségével mivel csak azzal lehet elindítani a játékot! Játszottam is vele de most kiírta azt az ORIGIN hogy újra be kell jelentkeznem.

Figyelt kérdés
Be is jelentkeztem ezzel még nem volt semmi baj de a SIMS 3-at megint aktiválni kellett és ehhez termék kódot kért a játék. Be is írtam azt ami a CD tokján volt de azt írja ki hogy EZT A TERMÉK KÓDOT MÁR FELHASZNÁLTÁK! És nem tudok vele semmit se csinálni! Eredeti a cd és nem tudok vele játszani! Valaki segítsen!!! Nem értem, hogy mi a baj! Mát mindent megpróbáltam!!

2013. okt. 13. 10:32
 1/6 Kameko-san ***** válasza:
Nem értem, hogy eredeti CD-vel miért csinálja ezt... Megpróbáltál már neten kódot keresni és azt beírni?
2013. okt. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam! Arra azt írja ki hogy nem megfelelő a termék kód! De a másiknál meg azt hogy már használtál! Persze, hogy használtam mivel már egyszer aktiváltam a játékot! Nem értem miért nem engedi újra! Megpróbáltam újratelepíteni! Úgyse működött! :( Ha visszaviszem a játékot a Media Marktba ott tudnak mondani valamit??
2013. okt. 13. 12:23
 3/6 Kameko-san ***** válasza:

(A netes kód keresésnél figyelj arra, hogy megfelelő kiegészítő - vagy ugye az alapjáték - kódját írd be!)

Meg lehet próbálni visszavinni, de nem biztos, hogy tudnak vele kezdeni is valamit. (kb. 50% esély van rá)

2013. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az évszakokhoz kerestem mert az a kiegészítő lemez van meg és azzal kell elindítani! De sajnos nem jó! :S
2013. okt. 13. 16:22
 5/6 lajosmarci123 válasza:
Nálam is ugyan ez a helyzet!!! Bár én a neten rendeltem.
2014. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyan így vagyok a Sims4-el. :( B*zi Origin dög*ljön meg!!
2015. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!