Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepítettem a Firefoxot. A...

Csabiga kérdése:

Telepítettem a Firefoxot. A telepítés után miért nem indul a program? Ezt írja ki: "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox exe. A megadott elérési út nem létezik Ellenőrizze. "

Figyelt kérdés
Nos ellenőriztem és az pedig helyes! Minden létezik, a könyvtár, a parancsfile, minden. Más programok telepítésénél ez nem fordul elő, csak a Firefoxnál. XP SP3 van a gépemen és Chrome böngészőt használok, előtte Firefoxot használtam, de egy év után visszaszeretnék váltani rá, de nem megy.
2013. júl. 9. 16:18
 1/10 levis56 ***** válasza:
Töröld le és telepíts egy másik verziót.
2013. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Uninstall a Firefox 22 és a 3.6 install...sajnos ugyanaz a helyzet...:( Totál érthetetlen a dolog.
2013. júl. 9. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:

valóban az,

-ugyanis másnál nem fordul elő,hogy ne tudja fölrakni a ff-ot,

2013. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 levis56 ***** válasza:
Próbáld visszaállítani a rendszert a Mozilla telepítése előtti időpontra de előtte csinálj egy vírus és kémprogram keresést.
2013. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Folyamatos, naponta frissített adatbázisú víruskeresőt használok és COMODO tűzfalat. Sosem kaptam még vírust, de lecsekkolom a rendszert. Az az érthetetlen, hogy CSAK a Firefox-szal vacakol, más minden oké...Amúgy köszi az eddigi válaszokat!!!
2013. júl. 9. 17:11
 6/10 levis56 ***** válasza:
Ez valami rendszerhiba,ha valami DLL exe törlődött nehéz lesz megoldani.
2013. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Full scan, semmi nem odavaló nincs a gépemen. Telepítettem usb-re, onnan sem indul. Kipróbáltam a Portable változatot, semmi. Mintha rendszer szinten a Firefox le lenne tiltva a gépen, mert mondom, más frissen telepített program elindul normálisan...:( Megáll az eszem...
2013. júl. 10. 09:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Hmmm.... Milyen vírusírtó szoftvert használsz. Lehet gyanúsnak észlelte a Firefox-ot, és azt automatikusan kitörölte, vagy karanténba tette. Legalább a célmappa létezik?
2013. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Avirát használok évek óta. Akkor is azt használtam, mikor a Firefox volt a böngészőm. A Firefox telepítő amúgy szépen lefut, minden könyvtár a helyén van. Próbáltam onnan is, közvetlenül indítani a firefox.exe-ét. Akkor azt írja ki, hogy "nincs keresési útvonal" A tűzfalamnál is engedélyeztem a programot. Talány ez az egész....
2013. júl. 11. 14:03
 10/10 anonim válasza:

Próbáld meg a profilt törölni. %APPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles\ mappából.


További lehetőségek:

- Firefox csökkentett mód:

futtatás parancs:

firefox -safe-mode vagy

"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -safe-mode vagy

"C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe" -safe-mode


és alapértelmezettet választani.

2013. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!