Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2 -ben csaláskóddal...

Lala20002 kérdése:

Sims 2 -ben csaláskóddal hallottam hogy lehet vérfarkast, és vámpírt csinálni! Ez igaz, és ha igen hogyan tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nem,nem lehet..ez hülyeség hol hallottad? :D
2013. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
te nem tudod hogy melyik oldalon lehet letölteni sims-t
2013. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tudom hogy lehet vérfarkast,csak ahhoz háziállatos kiegészítő kell.Ha meg van ez,akkor el tudom mondani.A vámpírt pedig nem tudom
2013. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá kód,kieg kell. (előző válaszoló vagyok)
2013. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én úgy tudom, vérfarkasod akkor lesz, ha ültetsz az udvarodra fenyőfát. Minden éjjel jön egy farkas. barátkozz össze vele, majd megharap, és vérfarkas lesz az ember. De lehet, h kell hozzá a pets.
2013. okt. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5# jól mondja.

Én úgy csináltam hogy teleraktam a kertet fenyőfával,aztán este 10 után jött egy világító szemű farkas,azzal kell haverkodni,megharap aztán minden este átváltozol farkassá.Ilyenkor magadhoz hívhatod a környék kóborkutyáit is.

2013. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de igen lehet a vérfarkashoz a The Sims 2 Házi kedvencek

kiegészítő kell ha az meg van akkor le is írom hogy kell:

a szomszédságban írd be ezt a kódot a cheat konzolba: boolprop testingcheatsenabled true (Ctrl+Shift+C gombok megnyomásával lehet előhívni a cheat konzolt) ha ez meg volt menj az egyik családhoz várd meg amíg este lesz (20:00-kor lesz este) és aztán kattints a Shift lenyomása közben a postaládára és majd ki fog jönni egy cselekvés menü és kattints arra hogy Make NPC ott pedig arra hogy Laeder of the Pack és nemsoká meg fog jelenni egy farkas a telkeden a Shift lenyomása közben kattints a farkasra és megin lesz egy cselekvés menü ott kattints ara hogy Make Selectable ezzel hozzáadtad a farkast a családhoz most menj a simed kapcsolatai menüjébe ott lesz a farkas húzd fel a kapcsolatpontjait 100-ra és most csináld meg ugyan ezt a farkassal is ha meg van akkor a Shift lenyomásával kattints a farkasra ott pedig arra hogy Make Unselectable ezzel megvontad a farkast a családtól és most hagyd hogy ne csináljon semmit se a sim se a farkas majd 1x csak a sim elkezdi a farkas állát vakargatni az pedig megharapja ------> nagy fény és már kész is van a vérfarkas! ja és ha összeverekszik másokkal akkor az is vérfarkas lesz :) sok sikert hozzá

2013. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vámpírt pedig úgy lehet ha meg van a The Sims 2 Éjszakák kiegészítő :) írd be a cheat konzolba a következő kódot: boolprop testingcheatsenabled true most a Shift lenyomása közben kattints a simedre az ott megjelenő cselekvésmenüben pedig arra hogy Make Vampire tádá és már kész is a vámpír! ha meg akarsz harapni vele mást akkor azt csak úgy tudod ha nagyon jó barátok vagytok :) remélem ezzel segítettem
2013. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!