Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Herobrine és Notch az új...

Herobrine és Notch az új verzióban?

Figyelt kérdés
Éppen játszottam az új 1.6.2 verzióval(lovas verzió) lovagoltam amikor egy barlangot találtam. Bementem és találtam egy adag gyémántércet. Kivilágítottam amikor a képernyő bal alsó sarkában az láttam "You will be dead". Hirtelen elaludtak a fények 1 másodpercre. A földön steve fejek voltak és töklámpások mindenüt. Kimentem és a lovamból csontváz ló lett majd megjött ő és megölt.(ami Notchot illeti egy mezőn láttam teheneket ölni majd elszálni)

2013. okt. 13. 16:35
1 2
 1/17 anonim válasza:
Mi a kordináta? énis megnézném. Akkor tudok segíteni, a kordinákhoz nyomd meg az f3-at, ahol vagy és írd le... :)
2013. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

x=

y=

f=

2013. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? O.O nekem is 1.6.2-es minecraftom van de még ilyennel nem találkoztam... :S ez elég bizarr, még csontváz lovat sem láttam soha... És survivalban vagy keratívnóban játszottál?
2013. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehetetlen. Fantázia történet. :)
2013. okt. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Itt a csontváz ló képe a egyik válaszolonak ha megkeresi : [link] amugy,ténleg nem ártana egy kordinátát adni.
2013. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Okés megpróbálom a koordinátákat elküldeni. Survinalban játszottam.(amúgy a pályageneráló véletlenszerűen adja meg a pályát nem biztos hogy megtaláljátok)
2013. okt. 21. 15:08
 7/17 anonim válasza:
De, mert amúgy minden pálya ugyanaz ahogy észrevettem, csak a spawnolásnak van más helye
2013. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
akkor írom amint haza érek(koliból írok éppen)
2013. nov. 3. 18:30
 9/17 blumerZero válasza:

hogy nem létezik?

1.7.2-ben megtaláltam az idézőjét

és a családom életére esküszöm hogy nem én csináltam

2013. nov. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 blumerZero válasza:

engem nem érdekel múgy hogy elhiszed e vagy sem

ha elhiszed elhiszed ha nem nem

2013. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!