Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Herobrine és Notch az új...

Herobrine és Notch az új verzióban?

Figyelt kérdés
Éppen játszottam az új 1.6.2 verzióval(lovas verzió) lovagoltam amikor egy barlangot találtam. Bementem és találtam egy adag gyémántércet. Kivilágítottam amikor a képernyő bal alsó sarkában az láttam "You will be dead". Hirtelen elaludtak a fények 1 másodpercre. A földön steve fejek voltak és töklámpások mindenüt. Kimentem és a lovamból csontváz ló lett majd megjött ő és megölt.(ami Notchot illeti egy mezőn láttam teheneket ölni majd elszálni)

2013. okt. 13. 16:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
támogatlak
2013. nov. 18. 15:26
 12/17 anonim válasza:

Herobrine-nak utána néztem a régebbi jar-okban benne van csak a spawn-ja tiltott ,de egy szó átírásával benne lesz a játékban. Az alpha verziókban pedig ténylegesen benne volt. Sok mindenkire a frászt hozta ezért kivették. Mod-al akár 1.7-be is visszahozható. Sok verzióhoz azért írták oda ,hogy Herobrine törölve ,mert mindenki aztb hitte ,hogy még bentvan a játékban. Notch nem volt soha a minecraftba.


Remélem segíteni tudtam.

2013. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
o.o nekem is az a verzió van meg, de még nem találkoztam ilyennel
2013. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 bresser válasza:
jó lenne ha lenne benne herobrine. mit kell átírni?
2013. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Gulyasarni66 válasza:
ebben a verzióban tényleg van csontvázló, viszont ez elég bizarr mert nem lehet spawnolni csak NBT-s szerkesztéssel mert csak a kód van bennt.
2013. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A jarv spawn-jai közt herobine mellet van egy false azt írd át true-ra
2013. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Koczur Adrián ***** válasza:
Lehet, hogy csak álmodtál...
2014. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!