Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti játék, valódi előny?...

Eredeti játék, valódi előny? (Steam) Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Megvettem a Serious Sam 3 BFE-t eredetiben PC-re az 576-ban.

Felraktam, regisztráltam a játékot, egyszer elindult.

Másnap, mikor indítani szerettem volna, nem csinált semmit az ég világon... Ami azért zavar nagyon, mert egy csomó pénzt költöttem rá. Meg hogy a Tört verzióval tovább jutottam mit ezzel... A hardver megvan hozzá!


Újra raktam a Windows-t, (persze nem emiatt) itt is ugyan ez volt. Majd pedig a Steam-től letöltött verzió sem indult. Vírusírtó nincs, tűzfalak letiltva... Még mindig semmi. Néztem a Steam oldalán valami megoldást, nem használt. Van valami ötletetek mi lehet a baja és hogyan lehet javítani? Vagy vigyem vissza az 576-ba? De ha ott meg működik a csávónak akkor meg körberöhögnek és elküldenek a fenébe...



2013. okt. 15. 19:19
 1/1 anonim válasza:

Én na helyedben mindneképpen visszavinném. Bár nem tudom, hogy ők mit tudnak vele kezdeni, de mindenképpen érdemes. Én is ott vettem egy Steam-es játékot (CS:GO), és nekem tökéletesen működik azóta is. De nekem nem telepíteni kellett, hanem letölteni, mert csak kódot kaptam hozzá.


Menj vissza vele, blokkal együtt(amit remélek, hogy megőriztl az ilyen esetekre!!!), és mondd el a problémát.

2013. okt. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!