Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota 2 anti mage felépítés és...

Dota 2 anti mage felépítés és mit miért?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én amit szoktam:

Vladimir's offering, mert AM-nek van egy passzív képessége a manaburn, amihez nem ajánlatos orb itemet venni, de a lifesteal jól jön és mivel a Vlad's lifestealje egy aura, így működik az is és a manaburn is.

Skull Basher, azért mert AM-nek mindig nagy támadási sebessége van a játék vége felé és a Basher tud stunnolni ami ugye annál hatékonyabb minél nagyobb a támadási sebesség. Majd később Abyssal Blade-nek fejleszteni.

Butterfly, mert jó agility+támadási sebesség+35% evasion ami elég hasznos.

Str-es Power Treads, mert vmilyen cipőt muszáj venni. Manát töltő cipő nem kell neki, phase boots se rossz de van egy kis cd-s blinkje, vagy kezdetben jó a tranquil boots is. Majd a játék végén esetleg ellehet adni és boots of travelt csinált a nagy teleport miatt.

Plusz:

Ha sok varázslós van akk esetleg Manta style,h legyenek klónok és gyorsabban lelehessen szedni a manájukat.

Ha olyanok az ellenségek mint Ursa, Drow Ranger, Sven, Lancer, Slark stb. akk jó a Blademail is sebzés visszaverés miatt.

Sebzésnek Monkey King Bar, és ez az ellenség evasionjét/kitérést is figyelmen kívül hagyja.

Vagy Daedalus mert annak jó critical strikeja van vagy Battle Fury.

2013. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én általában így szoktam:


Abilityk:


Első szinte 1 pont W-be (Blink), mivel ezzel elkerülhetek pl. egy váratlan ganket. Kettesen egy pont Q-ba (Mana Break), mivel ha van lehetőségem 1-2 támadást bevinni az ellenségen, így egyrészt jóval nagyobbat ütök, másrészt nem lesz manája az ellenségnek. Hármason általában rakok egy pontot E-re is (Spell Shield), mivel először is az első pont jelenti a legnagyobb különbséget, másrészt sok kellemetlen helyzettől megmenthet. Ezután elsődlegesen a Q-t, majd a W-t, aztán az E-t maxolom ki. Ultit természetesen mindig viszem, amikor lehet.


Az itemek:


Kezdésnek Quelling Blade és Tango, ha tudom, hogy ranged hero ellen leszek lanen, akkor pedig még egy Stout shield és ebből Poor man's shieldet csinálok.

Ezután Ring of Health, ami miatt más regen cuccok nélkül kényelmesen a lanen maradhatok, amíg meg nem lesz a Battlefury. Antimage 2 nagy erőssége a játék ezen részében a jungle gyors farmolása (blink > farm camp > blink > farm camp, és ezt ismételni), és az ún. split pusholás (tehát amikor a csapatodtól függetlenül, egyedül pusholsz egy lanet, és ölöd a tornyokat). A Battlefury mindkettőt iszonyatosan meggyorsítja, és szinte garantálja, hogy farmban (akár ölés nélkül) erősen lehagyd az ellenséget, ezen felül nagyon jó regent is ad. Battlefury építése közben egy sima boots felvehető, de én általában a végére hagyom, és egyenesen Power Treads-et veszek (attack speed és váltogatható statok miatt ez a legjobb AM-nek).

Ezután Manta Style-t veszek. Mivel az illúziók is égetik a manát, ez egy nagyon jó item. Ezen felül épületeket is sokkal gyorsabban tudsz leszedni.

Ha másnál nincsen, és úgy érzed, szükséges (vagy esetleg Roshant akarod solozni), vegyél egy Vladet.

Defensive cuccnak Butterfly és/vagy Heart of Tarrasque. Ha mégsem éled túl a sok magicet, vegyél BKB-t.

Amit még nagyon jó ilyenkor venni az az Abyssal Blade (Skull basherből), a stun jól fog esni.

Ha nem bírsz az ellenséggel, aminek van Evasionja, arra az MKB a megoldás.

2013. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Battlefury kell neki elsőnek, utána boots, aztán manta, mert nagyon kevés hp-ja van, és a klónjai valamilyen szinten segítenek neki életben maradni. Ha sok a magic jöhet egy bkb, ha sok a jobbklikkes sebzés akkor pedig egy butterfly vagy hearth. Az első 20 percben kb. használhatatlan hős, tehát azt végig kell farmolni vele, meg néha 1-1-et megpróbálni vele killelni, mondjuk az ultijával teamfight közben.
2013. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!