Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Devil may Cry HD collection...

Devil may Cry HD collection (? ) kamera?

Figyelt kérdés

A mai napon kezdtem el játszani, a DMC Devil May Cry- al játszottam már , és nagyon tetszett ezért vettem meg ezt a collection-t.

De jelenleg úgy állok vele ,hogy vinném is vissza a boltba azonnal. Ilyen szörnyű kamerabeállítással még sosem találkoztam. Lehet vele valamit kezdeni ? Mert a játék így játszhatatlan (a hármassal játszom épp , a beállítások Default-on) Az egész csatából amikor 6-an körülvesznek 1 v max 2 ellenséget látok , és nem is lock oltam még.... hátulról belémcsapnak mert fogalmam sincs ,hogy mikor kellene evade-elnem, a Bossfightból (a repülő kígyóból) annyit láttam ,hogy van a fal és én. A kígyó kijött egyszer kétszer a képernyőre és a lila gömbök meg csak a pofámba robbantak , mert abból se láttam semmit.


Már 10 éve játszom , igaz főleg PC-n játszottam és konzolon már csak ebben a generációban , de nem hiszem el ,hogy ilyen szar játékmenettel ilyen jó pontokat kaphatott a játék... (Elismerem ,hogy a karakter az egyik legjobb a videójáték történelemben , végignéztem az Anime-t is , imádtam azt is , de ez valami hihetetlen...)



2013. okt. 16. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alapoktól ne várj már túlsokat, anno ezek kult játékok voltak. Tégy egy próbát a néggyel. Hát nekem meg ez az emo stílusos tákolmány nem jön be nem vagyunk egyformák, gondolom korban/generációban sem.
2013. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

18/F amúgy :)

A négyet próbáltam , és tetszett (bár csak a demo-t), ott is fura volt a kamera , de a Bossfight alatt és a sima fightok alatt is jól láttam mindent.

De Pont azért szerettem volna ezeket játszani mert ugye a DMC nem maradhat ki :D

Szerettem volna az elejétől , történetet megismeri , mi történt , nagyon kíváncsi voltam. De lehet az lesz a vége ,hogy majd utánnaolvasok :D

2013. okt. 16. 21:52
 3/4 A kérdező kommentje:
És azért köszi :) ment a zöld kéz
2013. okt. 16. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
A 3 egy elözmény, kvázi az egészé szal történetileg az első dmc, dante és vergil történetébe vethetsz pillantást. Az első dmc, ami tört. a második lenne, Dante apjának legfőbb ellenségének mundusnak likvidálását teszi előtérbe, trish ekkor bukkan fel, vergil mundus rabságában dante ellen harcol, majd felébred... A második szintén sparda egyik ellenségét teszi elötérbe, dante kap egy társat luciat, stb nem spoilerezek. A négyet meg nem kell leirni van hozzá magyarítás mint a 3hoz. Kb ezekről maradsz le.
2013. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!