Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az lenne a PS3-hoz kapcsolódva...

Az lenne a PS3-hoz kapcsolódva, hogy mennyire nehéz billentyűzetről áttérni konzolra?

Figyelt kérdés
Eddig volt egy PS2-őm, tudtam irányítani, de a billentyűzet jött be inkább, és ezért gépen játszottam eddig. Mivel már minden új játéknak nagyon nagy a gépigénye, ezért úgy döntöttem, hogy veszek egy PS3-at. Mennyi idő, és milyen nehéz lesz megtanulni a konzollal játszani? A gépcsomaghoz lesz egy GTA V. Az emberkét és a járművet mennyire nehéz irányítani?

2013. okt. 19. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha volt ps2-őd hamar vissza szoksz rá



Illetve ha van usb-s billentyűzeted és egered használhatod (nem minden játék veszi be a bill-t és egeret de van ami igen) [sajnos nem tudom hogy gta megy-é bill+egérrel]

2013. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

eltérő ki, mennyire hamar szokja meg

nekem viszonylag lassan ment

GTA V-nél annyira nem vészes a dolog, inkább FPS-eknél

a lényeg hogy gyakorolni kell és bele jön az ember

2013. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én véleményem szerint a PS3 kontrollere kényelmes és könnyen meg lehet szokni az irányítást.(Az én véleményem nem biztos hogy jó mivel első konzolom a PS1 volt és platformereken nőttem felés nekem a billentyűzet nem menne )

De az ismerősem akinek 2 éve van PS-e és eddig gépen

játszott szerint nem vészes könnyen meglehet szokni.

A Járműveket szerintem nem nehéz még ha billentyűzeten voltál akkor sem és azt mondanám az embert nem nehéz de mivel tudom hogy sok embernek nehéz volt elsőre ezért azt mondom mindenkinek más.

FPS az tényleg nehezebb (Ismerősöm szerint) de a többi nem vészes.

2013. okt. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 20. 09:47
 5/6 anonim válasza:
76%

én egy hét alatt simán belejöttem a kontrollerbe, úgy hogy azelött soha nem volt semmilyen konzolom, és nem játszodtam szinte soha kontrollerrel

sok sikert :)

2013. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. okt. 20. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!