Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Adminisztrátor vagyok és...

Adminisztrátor vagyok és nincs másik programom, aminél előfordult volna ilyesmi. Ötletek? Bővebben lenn. Ötletek

Figyelt kérdés
Már bő egy éve használom az említett játékot, eddig semmi ilyesféle problémája nem volt. Gyakorlatilag egy alkalmazás, ami még sosem kért rendszergazdai "beleszólást". Most viszont úgy néz ki, nem fogja fel, adminisztrátor vagyok, hiszen folyamatosan kiírja, hogy adminisztrátori engedélyt akar. Ez mind a böngészőben történik, tehát akkor sem tudnám megadni neki, ha fenyegetne. Programozó ismerősömmel is szétnéztünk a gépen, hátha találunk valamit; semmi, valamint levelet is küldtem a fejlesztőknek, amire még nem kaptam választ. Nagy őszi vírusírtás kéne? Van valami tippetek?
2013. okt. 19. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Miféle játékot is? ezt kihagytad a leírásból
2013. okt. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!