Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends, melyik...

League of Legends, melyik hőst vegyem?

Figyelt kérdés

/ Kassadin / Gragas / Aniva /

Ezen a 3-on gondolkoztam az 3150 IP-s árkategóriában, ti melyiket ajánljátok?:)



2013. okt. 20. 00:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, champion*
2013. okt. 20. 00:08
 2/5 anonim válasza:
Kassa-röl nem tudok sokat, Gragas nekem nagyon tetszik, de én Aniviára gondoltam.. A Q-ja stun-ol, slow-ol.. W menekülésnél kifejezetten jól jön, az ultija pedig minion farmra kiváló. :) Ha gondolod, írd ide a neved és jelöllek. :D
2013. okt. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha még nem vagy nagyon tapasztal akkor inkább Gragas.


Kassadin és Anivia bár erősebbek nála, de kifejezetten nehéz karakterek és elég sok tapasztalat kell, hogy akár minimálisan is el lehessen sajátítani őket. Viszont ha valaki megtanul játszani velük akkor a legtöbb játékot le lehet carryzni velük.

2013. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gragast könnyű kezelni, kezdőknek jobb; bár Kassadin és Anivia erősebb, őket ezerszer nehezebb jól irányítani a sok skillshot miatt.

Kassadin nagyon OP champ, viszont drafton és rankedon nagyon sokszor bannolják, mert nagyon mobilis. Anivia meg csupa CC (CC=slow, snare, stun...), ha tapasztaltabb vagy, akkor őt ajánlanám.

Anivia mellett áll még az is, hogy nagyon kis aranyos passzívja van (kb. olyan mint Zac-é). Miden könnyen kicounterelik, ami nem jelent jót, Gragast és Kassadint pedig nehezebben counterelik. De továbbra is Aniviára szavazok.

2013. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy elég tapasztalt akkor Gragast ajánlom , ha meg ugy érzed , hogy jobb vagy mint haladó akkor nyugodtan Kassadint vedd meg. Az előző válaszirótol kérdezném , hogy elárulni-e nekünk is , hogy melyik az a spell-je Anivia-nak amelyik snear-el mert az eddigi 70 meccsem alatt nekem egyszer sem sikerült snearelni. Talán azért , mert csak slowja meg stun-ja van ?
2013. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!