Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nyílik mostanában új (eredeti)...

Nyílik mostanában új (eredeti) Silkroad szerver?

Figyelt kérdés
A joymax féle szerverre gondoltam :) Újra kezdeném, de csak akkor ha mások is a 0-ról kezdik nem csak én !! Így várok egy szerver indulásra... van olyan szerver ami nem régen indult de az már tele van 120-asokkal ! HElp !

2013. okt. 22. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, hogy csinálnának új szervert mivel amik vannak azokon sincsenek elegen. Pedig jó lenne, lehet énis kezdenék egyet. Ha esetleg indulna vagy ha inkább privát szerverre adod a fejed írj és lehet, hogy énis újrakezdem :D
2013. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én egy silkroad 2-re várok már egy jó ideje :S a játék elkocsrult szerintem a grafika már nagyon idejét múlt mint a wow amt várok: új grafikus motor, új szint beosztás,a skilleken variálás ne mindedjik ugyanúgy nézzen ki, a mobok se nézek ki ugyanúgy csak más szinben a szerverekre fellehessen lépni,maradjon free to play, egy új kasztot is behozhatnának, és az xp oszátson is nagyon elkéne a változtatás (10 óra BOt egy wizzardal 90en és fejlődsz pár %-ot??? haggyuk már :) )

ha ezeket megjavítják szívesen visszamennék még ha fizetős is lenne

2013. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!