Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 melyik konzolon jobb és...

GTA 5 melyik konzolon jobb és szebb? Konzolt akarok venni és nem tudom melyiket vegyem! Xbox 360 250gb-s vagy PS3 super slim 500gb-s?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam róluk és a kar miatt xboxot vennék és a multit megfizetném mert úgy hallottam hogy jobb!Szerintetek melyiket vegyem ha csak multiplatform játékokat akarok?

2013. okt. 30. 23:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egyértelműen PS3-at érdemes venni.
2013. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
de ha jók az ismereteim minden multiplatform elöbb xboxra jön ki utána portolják át ps3 ra tehát az eredeti hogy lenne roszabb mint 1 másolat?? meg olvastam h pár játéknál elrontották a portolást is és fos lett...amugy lécci az irjon akinek tapasztalata van a Blu-Ray től szebb lesz egy játék??
2013. okt. 31. 18:28
 13/19 anonim ***** válasza:
A GTA V gameplay előzeteseit mind PS3-on játszották. A Rockstar leszerződött a Sony-val, úgyhogy a PS3 verzió kapott nagyobb hangsúlyt. Az xboxos verzióban elő is fordulnak kisebb-nagyobb hibák, a textúrák is lassabban töltődnek be sok helyen, meg villognak is olykor.
2013. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

12#

Jah ez amugy így van hogy gyengébb gépen csinálják meg először a játékot aztán viszik át erősebbre a ps3ra...

[szal ha nem lett volna xbox sokkal szebbek lennének a játékok...]


Gta5 el kapcsolatban viszont nem tudom hogy ugy van-e ahogy a 13# leírta

2013. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#13 te ezt tapasztalatból irod vagy csak egy ps3 fan vagy? eddig bármennyi videót néztem xboxon gördünyékenyebben ment a gta 5 minden videóba...xboxosok sokal jobban is tudtak vezetni meg szép volt minden és semmi hibát nem láttam...
2013. nov. 2. 15:36
 16/19 anonim ***** válasza:

psfan túlzás de jobban likeolom mint a boxot...


http://www.youtube.com/watch?v=_fbYyMq4cGU

Szerintem ua a game...Mondjuk ps3 on fps többet esik ahogy láttam...


Am attól hogy ki hogy vezet az a játékoson múlik XD szal most valami 5éves csinál a ps3ról vidit me full gazdagok a szülei és megvesznek neki mindent...

------------------------------------------

Illetve xboxrész...

Hát figyi nézz meg játék méreteket...

Általában ami multiplatform az olyan 5-8gb között szokott lenni

Ami csak ps3ra jön ki pedig olyan 10-15gb szal már itt óriási különbség van a 2 konzol között...

--------------------------

Xboxot nem tartom hülyeségnek annak aki 2012-ig megjelent multiplatformal akar játszani hiszen jobbak sokkal szebbek boxon... [bár már nem de régen jobb volt]


Ma már egyformák legtöbb de mivel ps3ra több és jobb exkluzívok vannak sztem egyértelműen jobban megéri a ps3

2013. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
mért minden játékot elöbb xboxra adnak ki? ez nem gyanus? és hogy kétszer annyian multiznak mint psn-n az se gyanus? szerintem a tényekkel nemkéne vitatkozni...eladási számban mitomén hány év után most verte meg a ps3 az xboxot de csak a gta5 miatt mivel egybe lehetett kkapni...ha xboxxal együt lehetett vna nem veszi át a vezetést az FIX és ha jobb a ps3 meg vezető akkor mértnincs kéttszer több eladása? hmm?? mondom...csak a gta 5 miatt elözte meg most az xboxot..erre mit mondasz
2013. nov. 3. 12:59
 18/19 anonim ***** válasza:

csak 1 dolgot:

1. a játékok egyszerre szoktak megjelenni és nem azért xbox az első mert az olyan jó mindig a szargépre csinálják meg először mivel ha erősen csinálnák meg xboxon akadna mint állat...


2. jó játékot befejeztem végül is nekem tök m1 hogy mit veszel te pénzed

2013. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
fura hogy a legtöbb youtubos videós mind Xboxxal játsza a GTA 5 öt :)
2013. nov. 3. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!