Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból Jeles hiba?...

Csábításból Jeles hiba? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok,


az lenne a problémám, hogy Natanielt a Csábításból jelesen állandóan porrá oltom (78%-on vagyok nála, és lejjebb szeretném vinni), de egyszerűen akármit mondok, ugyanannyin marad!!! @_@

Vérig sértem, de egyszerűen imád x"DD


Ez egy hiba lenne? Vagy megpecsételődött a sorsom és talán vele kéne leélnem az életem? :"DD


Na de komolyan. Mit tegyek?


2013. okt. 30. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:

én meg mostanában kedves vagyok vele, mégis -100% az esélyem nála :D

de ez nekem nem nagy gond, Castiel fan vagyok :D

amúgy nem hiszem, hogy hiba lenne, próbálj meg még bunkóbb lenni vele, egyes válaszlehetőségek között vannak nagyon durvák is.. az tuti segít (vagyis nekem segített)

meg szidd Ambert, a szeretett húgocskáját, az tuti bejön (mondjuk nem tudom hányadik epizódnál lehetsz)

2013. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel.Nekem Nathanielnél 87 :) Castielnél meg -88 :) Amúgy ha biztos lennél/vagy benne, hogy valami hiba van, írjál az adminnak vagy kinek.. :) Amúgy mi ott a neved? :)
2013. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, Castiel-fan clubba tartozom, de Nataniel 78%-os, Castiel pedig 54,%-os, de egyik se hív randizni
2013. nov. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem Natanial elhivott allatokat etetni, en meg elcsesztem, mert masik ruhat valasztottam. :( nem baj, igy is 96 az eselyem nala. :D De akkor is. :( Castialnel meg 50. :D De majd valahogy felhozom:D
2013. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajánlok neked 2 dolgot.


Beszélj a többi sráccal és legyél velük jobba.


Legyél vele annyira bunkó amennynire csak lehet.


Ezekhez ajánlom neked a youtube-n Miharu Channel videóti

2013. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én meg akármilyen kedves vagyok vele, mindenért megharagszik -.- megkérdezem tőle hogy ismer-e valakit a kosár klubból, erre lemegy 30 pont az esélymérőn...
2013. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!