Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Alacsony gépigényű játékokat...

Alacsony gépigényű játékokat keresek, amelyek remek háttérsztorival rendelkeznek. Leginkább rpg-k, különböző sötét, horrorisztikus, vagy fantasy műfajok vonzanak. Tudnátok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Hasonlókra gondolok, mint a Vampire the Masquerade játékok, Gothic sorozat, Diablol, Newerwinter Nights, stb.

2013. nov. 1. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
leirhatnad hogy megis mien az a gep igeny
2013. nov. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nos, a fent említett játékokhoz hasonló gépigény volna az ideális.

1,4GHz processor

512Mb RAM

64Mb Geforce Mx440 videokártya

2013. nov. 2. 00:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Elder Scrolls 3: Morrowind. Nagyon jó játék, egyik nagy kedvencem, bár nem tartozik a könnyű játékok közé.
2013. nov. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, az Elder Scrollt III-at próbáltam régen, de nem igazán boldogultam vele, talán újra előveszem, köszönöm.
2013. nov. 2. 00:28
 5/8 anonim ***** válasza:
The Witcher
2013. nov. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A The Witcher rendszerkövetelménye sajnos túl magas, de köszöntem.
2013. nov. 2. 01:46
 7/8 anonim ***** válasza:

igen? pedig az egy 6 éves játék :/

egyébként van a Star Wars KotOR 1-2, az is tud sötét lenni ha a sötét oldalt választod

2013. nov. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a The Witcherhez kevés a vga-m, 2.0 shader kellene. De amúgy ahhoz hasonló játékok érdekelnek.
2013. nov. 2. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!