Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fantasy RPG, MOBA vagy MMO....

Fantasy RPG, MOBA vagy MMO. Avagy egy kezdő kérdései. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Jó pár éve mozgok MMO körökben, bár furcsa, hogy eddig egyet se tudtam kimaxolni, mert beleuntam. Eddig: Gates Of Andaron, TERA, Aion. Meg még sok más, de kevesebb ideig. Nos: tudtok ajánlani újabb, inkább fantasy MMO-t?

A másik: mostanában a League Of Legends-re vetettem szemet, ez lenne az első MOBA, amit kipróbálok. Tudtok valamilyen tanácsot, ötletet adni? Van-e egyáltalán értelme belekezdeni?



2013. okt. 25. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

az hogy van-e ertelme neked kellene eldonteni, ha tetszik hajra, ingyenes jatek nincs veszitenivalod

ha eddig minden mmo-t meguntal akkor a tobbit is meg fogod,

2013. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most elgondolkodtam és igazat adok. Egy próbát megér.
2013. okt. 25. 19:44
 3/3 ostornorbi ***** válasza:
Ha kell segitség én soakt tudok segiteni mert van már egy pár ismim akiket igy segitettem és már elég jól játszanak fullos sizntüek :D és még joba is vagyok velük ha kell segitség irj privibe de azért leirom neked privibe a nevem :D
2013. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!