Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Aion-ban csak akkor lehet...

Sanyi1234567890 kérdése:

Az Aion-ban csak akkor lehet kereskedni és 2nél több karaktert létrehozni ha fizetek a játékér?

Figyelt kérdés
Azt írja begginner vagyok azért nem lehet és vegyek valamit hogy lehessen. De most ha vásárolok akkor már nem leszek kezdő vagy mi?
2013. nov. 2. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

gold packot kell venni hogy minden funkcio elerheto legyen

ez a gp egy honapig tart utanna ismet beginner leszel

ezt megvasarolhatod jatekpenzert is mas jatekosoktol

2013. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de hogyan vásároljam meg más játékostól ha nemtudok kereskedni?
2013. nov. 3. 22:46
 3/11 anonim ***** válasza:

a brokerbol meg lehet venni a GP-t, de semmi mast

esetleg lehet ugy hogy normal tradelessel o atadja, te elhasznalod a gp-t es visszatradeled a penzt, de ehhez meg kell bizni egymasban

2013. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
41 millióért láttam,no most ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem az milyen árnak számít Spalatos-on a jó oldalon és 1-65 szinig melyik kasztal hol a legjobb farmolni rá pénzt?
2013. nov. 4. 15:40
 5/11 anonim ***** válasza:

nincs olyan hogy jo oldal, mellesleg en mindig asmot jatszom, Telemachuson is ez a mostani ar

spiritmasterrel soloztam Beshmundir temple-t, 2 honap alatt kijott 40 gp ara

de inkabb maradj annal a kasztnal amit szeretsz es instazz sokat, ugy is jon penz

2013. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy picit részletesebben leírnád? (mi az az insta hanyas szintől és hol van az a templom)
2013. nov. 4. 16:26
 7/11 anonim ***** válasza:

na akkor ide egy egesz regenyt is irhatnek mire valamit megertesz

minel hamarabb keress egy magyar legiot, sokkal jobb utbaigazitast kapsz jatekon belul

2013. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
esetleg 1 friss oldalt nem tudnál linkelni? kerestem mindenfelé de csak olyanokat találtam ami már inakív :(
2013. nov. 4. 18:32
 9/11 A kérdező kommentje:
de ahhoz hogy a trade booker től vásároljak is kéne a gp akkor hogyan???
2013. nov. 5. 06:13
 10/11 anonim ***** válasza:

mar irtam fennebb hogy a gp-t veheted brokertol, mas cuccot nem, azt staterkent is normalisan megvehered

aionarmory.vom

2013. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!