Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-be ellehet adni a...

Skyrim-be ellehet adni a lopott cuccokat egy másik városba?

Figyelt kérdés

Hello!


A kérdés adott, illetve még az érdekelne, hogy ha tegyük fel, van egy Ork buzogányom, aminek van 20 sebzése, és van olyan varázserő rajta, hogy 10 tűzsebzést okoz, akkor az (20 alap + 10 tűz) 30-at sebez? Tehát jobb mint egy sima varázs nélküli 22-es sebzésű buzogány?



2013. nov. 2. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Hello!


Nem lehet eladni a lopott cuccokat, viszont ha beléptél a Tolvajok Céhébe (Thieves Guild), akkor ott el tudod adni a lopott cuccokat az egyik tagnak, valamint van ennek egy külön perk-je a skill tree-n, hogy el tudd adni őket.


Az enchantolt Ork buzogány pedig igen, erősebb mint a sima varázs nélküi 22-es sebzésű buzogány. De amint elfogy róla az Enchant, ajánlom hogy töltsd újra Soul Gem-el, mert ugyanúgy 20-at fog sebezni mint enchantolás előtt.

2013. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És hogyan lehet csatlakozni abba a guild-be?


Na és hogyan tudom újratölteni a cuccot? :)

2013. nov. 2. 16:59
 3/8 sKillEr96 ***** válasza:
Úgy tudsz csatlakozni a céhhez, hogy elmész Riftenbe (a térképen a legkeletibb város), és ott 1-2 quest után lemész a csatornákba, ott van a céh, csinálsz még egy pár küldetést, és már be is vettek, és az ottani kereskedők megveszik a lopott cuccokat.
2013. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ez mennyi időt vesz igénybe? Hosszú quest-ek?
2013. nov. 2. 18:16
 5/8 sKillEr96 ***** válasza:
Nem annyira. mondjuk fél óra, max egy óra ha jól emlékszem. De az egy óra az tényleg nagyon max.
2013. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most épp a gyűrűlopásnál járok.. Nagy nehezen kinyitottam azt a vitrint ami a pulton van, de nem tudom hogy hogyan kellene kivenni belőle a gyűrűt...
2013. nov. 2. 18:52
 7/8 Oravecz János ***** válasza:
Nem a vitrint kell kinyitnod, hanem a ládát a pultban ;-)
2013. nov. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, már 'gugliztam' !:)
2013. nov. 3. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!