Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves lányok, Ti ha mennétek...

14 éves lányok, Ti ha mennétek egy ismerősötökhöz az ország másik felére 2 napra milyen cuccokat vinnétek?

Figyelt kérdés
pl. milyen ruha, milyen sminkeek,stb..és mibeen?
2012. márc. 29. 13:38
 1/5 A kérdező kommentje:
pl arra gondolook hogy miből mennyit, váltó cipő, hajvasaló, +táska, stb..
2012. márc. 29. 13:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem 14 vagyok, de remélem nem baj, ha válaszolok! Attól is függ, hogy kihez megyek és mi a tervünk. De nagy általánosságban ezeket vinném:

Hosszúnadrág, rövidnadrág, pulcsi, egy vékony kabát, 2-3 felső, alvósruci (+ lakásba ruha, ha sokat leszünk otthon), fogkefe, fogkrém, tusfürdő, sampon, dezodor, fésű, tampon, fényképezőgép, 3 alsónemű, 4 pár zokni, talán törülköző, telefon, pénz, iratok, valami kis apróság a vendéglátónak. Táskából egyet, amibe ezeket a dolgokat pakolnám, plusz egy kis oldaltáskát, amibe beleférnek az irataim, ha megyünk valahova. Váltócipőt nem szívesen cipelnék 2 nap miatt, ezért olyanba mennék, ami kényelmes, és a várható időjáráshoz megfelelő. Sminket, hajvasalót nem használok, így azokat nem vinnék. Hirtelen ezek jutottak eszembe.

Persze, mint mondtam, ez a lista nagyban függhet attól, hogy ki neked ez a rokon, és miért mész. (pl. rokonokhoz én nem szoktam törülközőt vinni, ha 2-3 napra megyek, sokszor sampont/fogkrémet/tusfürdőt sem, de ha csak baráthoz mennék, akkor vinném ezeket is.)

20l

2012. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A "ki neked ez a rokon", az "ki neked ez az ismerős" akart lenni, bocsi :)
2012. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hm. Én elvinnék egy nadrágot,két-három póló,fehérnemű,egy pulcsi,esetleg egy hajvasaló

Púder,szempillaspirál,telefontöltő,fülhallga,pénz :D

nagyjából ennyit vinnék

2012. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fehérnemű (3 db bugyi, zokni, [sose lehet tudni] és melltartó. 2 nadrág, 2 póló, egy pulóver, papucs, pizsama.

Fogkefe, fogkrém, hajcsat, hajgumi, törölköző [bár biztos, hogy adnak], fésű, pénz, telefontöltő, telefon, iratok. Szerintem ennyi.

Plusz egy kis ajándék. :)

Meg a programoktól függ. Ha pl. uszodába mentek akkor fürdőruha, úszósapka. És én hátizsákba pakolnék.

2012. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!