Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan szerezhetek gyorsan...

Hogyan szerezhetek gyorsan sok aranyat a my little farmies játékban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném megtudni, hogy hogyan lehet gyorsan sok sok aranyat összeszedni a játékban, ( azon kívül hogy veszel sms-ben, és teljesíted a feladatokat.) ??? Vagy vannak kódok valahol a játékhoz? Tudjátok, olyanok mint a Simsben voltak/vannak. Ha tudtok segíteni, légyszi írjatok. :)

2013. nov. 3. 11:52
 1/5 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=LNVhz5qy7PM

Itt megmutatják, hogy hogy működik ez a program, de én még nem tudtam letölteni. Én is ezen fáradozok épp. Ha sikerül valami, akkor szólj, hátha ügyesebb vagy mint én.

2014. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=IxAW5pkA8p4

De még ez a videó is korrekt. A letöltő linkek a leírásokban vannak mind2 esetben.

2014. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem egyik sem feltétlenül oké, a másodiknál pl rákattintottam a leírásokban lévő linkre, és üres oldalt találtam... Pedig tényleg jó lenne valahogyan ötletelni aranyat... :)
2014. febr. 6. 09:49
 4/5 anonim válasza:

sziasztok

Valakinek esetleg sikerült már letölteni valami programot ?

akárhány oldalon probálom felugrik egy ablak hogy küldjek vissza kodokat nyerjek telefontmeg hasonlok :(

2014. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Sikerült már letöltened? Eddig még nekem sem sikerült sehonnan sem. :(

2014. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!