Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Batman Arkham Origins vagy...

Batman Arkham Origins vagy Batman Arkam City? Melyik a jobb rész?

Figyelt kérdés
Illetve melyikben tobb az akcio, és jobb a látvvány?

2013. nov. 8. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Origins jobb lett sztem, jobban össze van rakva, bár tény vannak benne zavaróbb elemek. Látványra meg még jó hogy az Origin mivel újabb, és a harcok is szebben vannak megoldva pörgősebbek.
2013. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon jó, szerintem azért a City, mert az Originből többet is kihozhattak volna.(Esetleg AZ EGÉSZ GOTHAM, meg járókelők, kevesebb bűnözés az utcán)
2013. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És csak a City-ben lehet Catwoman-al lenni?
2013. nov. 8. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:

igen csak a citybe lehet

egyébként szerintem egy hajszálnyit az Arkham City jobb

bár kétségtelen, hogy az Origins grafikája nyilvánvalóan jobb és talán a története is jobban leköt, de a City befejezése viszont zseniális

2013. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a City sokkal jobb. Jobbak a mellékküldetések, több a belső helyszín és a játszható karakter is. Igazából az originsban nem sok újdonság van, csak új helyszín és más történet. Viszont AC-ból a GOTY editiont ajánlanám
2013. nov. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!