Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik időben jobb szerintetek...

Melyik időben jobb szerintetek az alábbi rész? Meg egyébként mit gondoltok, unalmas?

Figyelt kérdés

Fejem minden kátyúnál az ablaküvegnek koppant, miközben szememet a melletten ülő fiún tartottam. No de nem azért, mert sikerült felkeltenie az érdeklődésemet. Illetve de. Csak nem olyan értelemben. A kezébeb lévő hamburgert méregetem, melynek csomagolása arról tanúskodik, hogy még egy NewYorki mekiben vette. Nagyot harapott a szenvicsnek nem nevezhető valamibe -amiben lemertem volna fogadni, hogy nem sok valódi zöldség vagy netán hús lehetett- majd mikor ismét a szájához emelte, a busz hirtelen lefékezett, a hamburgerből pedig egyenesen a szoknyámra csöppent a piros mártás. Hát ez fergeteges! Dörmögtem magamat torkolva, amiért előre tudtam, hogy ez fog történni, majd amint kipillantottam az ablakon, feltűnt az ismerős Hampton Bay-i megálló, ami mellett ott állt a város legjobb kávézója, ahol mellesleg isteni minyomokat lehet kapni. Amint észbekaptam, hogy le kellene szálnom, mielőtt a busz tovább indul, beledobáltam táskámba az út alatt előrámolt dolgokat, majd kipréseltem magam a srác és a szék között, vigyázva, hogy szoknyámat ne gyarapítsam újabb díszítéssel, majd lekaptam a bőröndöm a poggyásztartóból és már szaladtam is le a busz lépcsőin, amiről épp hogy leszáltam, az  azonnal indult is tovább.


Vagy


Fejem minden kátyúnál a busz üvegének koppan, miközben szememmel a mellettem ülő srácot figyelem. No de nem azért mert felkeltette az érdeklődésemet. Illetve de. De nem olyan értelemben. A kezében tartott hamburgert méregetem, melynek csomagolása arról tanúskodik, hogy még egy New-York-i McDonald'sban vette. Nagyot harap a szenvicsnek nem nevezhető valamibe -amiben lemerem fogadni, hogy nem sok valódi zöldség vagy netán hús lehet- majd mikor ismét a szájához emeli, a busz hírtelen lefékez, a hamburgerből pedig egyenesen a szoknyámra csöppen a piros mártás. Hát ez fergeteges! Dörmögöm magamban, majd amint kipillantok az ablakon, feltűnik az ismerős Hampton Bay-i megálló, ami mellett ott áll a város legjobb kávézója, ahol mellesleg isteni minyomokat lehet kapni. Amint észbekapok, hogy le kellene szálnom, mielőtt a busz tovább indul, beledobálom táskámba a könyvemet és a telefonomat, majd kipréselem magam a srác és a szék között, vigyázva, hogy szoknyámat ne gyarapítsam újabb díszítéssel, majd lekapom a bőröndöm a poggyásztartóból és már szaladok is le a busz lépcsőin, melynek ajtajai pont mögöttem csukódnak be, majd indul is tovább.


2013. ápr. 5. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik a 2.
2013. ápr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!